Järjehoidjad

Shadowrun Returns

Alternatiivsed nimed: Shadowrun Returns

Shadowrun Tagasiside-taktikaline rollimäng arvutimäng žanr fantaasia ja küberpunk. Iseseisev ettevõte jabur skeemid, mis töötatakse välja ja lastakse maailmas mänguasi, andis talle uue elu. Sarnaselt esialgse versiooni mängu Shadowrun Returns tegutses natuke rollimäng pardal. Ja 2013 sünnitas ta mitte ainult Microsoft Windows, Mac OS X ja Linux, kuid ka tablettidena. Mängud Shadowrun Tagasiside android ja Shadowrun Tagasiside pc, ei ole erinevusi. Sama mäng.

Kui Te olete juba pilgeni soov mängida, saate liikuda edasi otsida saite, kus saab alla laadida mängu Shadowrun tulu. Et seda teha, sa pead JavaScript oma arvutis ainult teatud vajaliku tarkvara. Ja mäng on sinu.

Mäng Shadowrun Tagasiside hakkad mängima pärast valimist soo, rassi ja klassi oma iseloomu. Race. Selle tulemusena ei ole palju mõjutada oma oskusi. Aga klass, kuigi see on võimalik ja miss, aga kui sa saad valida tulevase kuju oma stats mängu. Mäng Shadowrun Returns esitas kuus klassi:

• Street Samurai

• Mag

• Decker

• Shaman

• Rigger

• Battle Adept.

Street Samurai - parim sõdalane, ja kasutab parim relv. Kas relvituks vaenlane.

Mage - esindajad maagiliste võimetega. Nad loevad raamatut aura teistega isegi läbi seinte. Võib kinni omaduste muid sümboleid.

Decker - mingi häkkerid. Hack, varastada andmeid, selgub, ukse süsteem - see on teema, et kõik, mis on seotud Matrix.

Shaman - helista alkohol. Kui vaja - lihtsalt teeb tootem ja julgustab teatud vaim. Kui sul ei ole arvutada tugevust, vaimu võiks vastu pöörduda helistaja.

Rigger - manipuleeritud drones luureks ja tulekahju toetust.

Combat Adept - parem kui lihtsalt võitluskunstide. Kuid nad on maagiline. See on lihtne rünnata mitu eesmärki korraga.

Game esitatakse teie ees on segu võlu ja tehnoloogia. Siin on vapustav päkapikud, orkid ja muud sarnased, kuid neil on välimus täiesti erinevad. Midagi punkarid seda mängu kuulub žanri küberpunki.

Sa saad universumi Shadowrun aastal 2054. You - Shadow Runner - palgasõdur. Viimasel ajal sa nagu ei ole õnnelik elu, kuid siis kirja, vana sõber, kes suri ja palub abi leida oma tapja. Sa ei jäta seda võimalust võidelda! Ja alustama teekonda sõitma linna. Juuresolekul teile kõik vajalikud relvad. See nagu ei sõltu oma klassis. Võite olla elf relvaga.

Seoses intelligentsuse oma vaenlasi, siis on muidugi lihtne. Sest nad on rumalad vähe, ei tule tagasi ja anda lihtne, et tappa ennast.

Aga graafika mäng on suurepärane. Muusika saatel on veidi sünge, kuid siiski ei häiriks Peaasi. Sest mängu spetsiaalselt muusikat heliloojad.

Pärast lugemist läbivaatamise võimalik vaadata video ja Shadowrun Returns saab alustada mängimist. Teie sõber ootab teie abi. Mängid hea!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more