Järjehoidjad

Shank 2

Alternatiivsed nimed: Shank 2

Süsteemi nõuded:

Protsessor: Intel Pentium 4 @ 2. 4 GHz / AMD Athlon XP 2600 +

RAM: 1. 5 GB

Video: 256 MB

Disk Space: 1. 5 GB

Shank 2 - arcade mäng, mis on tehtud stiilis animatsioon, jätkas seiklustest endine palgamõrvar, kes seisis tee reform ja kättemaksu surma tema armastatud. Kuigi in Shank 2 peategelast ja parandatud, kuid harjumus kasutada vägivaldse kuidas probleeme lahendada. Et seda teha, mida ta kasutab erinevaid suurusi noad viidakkoveitsillä ja laia valikut tulirelvi. Saba 2 mäng on väga dünaamiline ja nõuab suurt oskust ja reaktsioon. Kõik vägivallaaktid joonistatud karikatuur, nagu eelmises punktis, kõik on tehtud tahtlikult karm ja verine. Storyline on erinev sügav mõte ja üldine idee on see, et Shank, väsinud ümbritseva kaos ja kuritegu on lahendatud vihkas kriminaalmenetluse elemendid näitavad, et on aeg koos elada, kuid nii ta otsustas seda väga radikaalne.

Mäng

Shank 2, mis on lõbus mängida ja innukalt, sest krunt keerleb peategelase. Ta keerutab ja keerutab nagu top, tormasid kahemõõtmelise tasanditel, rullides, hüppas ja lehvitas noad plahvatab ja hävitab hordide vaenlased. Juhtinud vere purskkaevud ja voolab nagu vesi, kõikjal on plahvatusi ja tulistamist, lõõmav tuli, ja kõik, mis toimub kogu mängu, alates esimesest kuni viimase taseme. Peategelane Shank 2 lakooniline ja meelerahu buldooser vallutab läbi animeeritud taset, oivaline kõik oma teel. Hävitada vaenlane võib tulla mugav kõik, mida võib leida eemale vaenlane või isegi veidi meenutav relv. Viidakkoveitsillä, mootorsaed, pesapalli kurikad, noad, püstolid, haavli, leegiheitjad ja isegi pannid - kõik tuleb mängu Shank 2. Kõik need saab nautida seistes, istudes või hüpped. Saba 2 mäng võimaldab aktiivselt kasutama ja keskkonda, vabastades vaenlase suur süvend ja abysses, tulistama riputatud koormusi ripub peade tavaline õnnetusi.

Mission

Shank 2, kus saab mängida igavesti kahjuks piirdub vaid kaheksa missioone. Kuid nad võivad kesta tunde ja kõigile on cooperative mode, kus firma on teise mängija osaleda kaitse oma elu ja mitu kummutid surudes vaenlase jõud, mis tõuseb sinu lõputult igal pool. Lisaks viiakse järkjärgult avas saavutamiseks ja uute kostüümide Peategelane, nagu välimus kodutud või muu veider liigid.

Vere ja tegevus

Game Shank 2 ei saa pidada täieõiguslik põnevusmäng kaasaegses mõttes žanri arvutimänge. Mängu juhitakse väga värvikas ja visuaalselt atraktiivseks. Aastal põnevusmäng ei eita dünaamikat ja kiirust, samuti rullides üle jõhkruse kui peategelane, morn ja vihane ja kõik, mis juhtub ekraanil ajal kõik missioonid. Storyline pumbatakse üles, kuid see on mõeldud mänge selle žanri ja ei ole vaja, sest kõige tähtsam on sõita, pidev liikumine ja palju verd. Võimalused mängus on piiratud ainult kujutlusvõime mängija kestus missioonide ja teie reaktsiooni.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more