Järjehoidjad

Shardpunk: Verminfall

Alternatiivsed nimed:

Shardpunk: Verminfall on huvitav ebatavalises stiilis RPG. Mängu graafika on pikslitud, lihtsustatud, kuid see ei takista mängu huvipakkumist. Häälnäitlemine on kvaliteetne, muusika on energiline, tõenäoliselt soovite oma muusikateeki mõne kompositsiooniga täiendada.

Mängu süžee on põnev ja ebatavaline. See räägib maailmast, kus oli laastav konflikt. Peate koos mõttekaaslaste meeskonnaga sõjast räsitud linnast lahingutest läbi murdes põgenema. Suurem osa tsiviilelanikkonnast on hävitatud. Teid ei seisa silmitsi mitte inimesed, vaid hiiglaslikud muteerunud rotid ja muud parasiidid, kellest mõned on relvastatud surmavate relvadega.

Arendajad on hoolitsenud selle eest, et pakkuda mängule lühike ja arusaadav õpetus. Pärast seda, kui olete õppinud, kuidas hakkama saada, leiate päästmise teel palju raskusi.

Avastage edenemise teel olevat piirkonda

  • Koguge relvi ja tarvikuid
  • Otsige ja aidake ellujäänuid
  • Hävitage kohatud vaenlaste väikesed üksused
  • Valige oma meeskonda võitlejad, mis täiendavad suurepäraselt üksteise võimeid
  • Otsige varjupaiku, kus saate puhkama jääda

Atmosfäär maailmas, kuhu sisenete, on sünge ja ellujäämise eest võidelda ei ole lihtne. Proovi täita ülalloetletud esemed ja sul on võimalus finaali jõuda.

Parem on liikuda kiiresti ja mitte raisata aega asjata. Vaenulik hord järgib teie jälgedes kokkupõrkes, millega teie väike armee sureb. Kuid te ei tohiks liiga kiirustada, otsige termotuumareaktorite läheduses kohti, kus saate ajutise laagri püsti panna ja enne edasiliikumist puhata. Väikesed pausid võimaldavad teil jahutada ja parandada relvi, mis on valmistatud steampunk stiilis maailma tehnoloogiate abil.

Mängus toimuvad lahingud käigupõhises režiimis. Sinu sõdalased ja vaenlase koletised tegutsevad vaheldumisi. Uurige oma võitlejate tugevaid ja nõrku külgi ning võtke seda meeskonna koosseisu valimisel arvesse.

Edasi edenemiseks peate ressursse täiendama, kuid nende leidmine võtab aega ja võimaldab jälitajatel lähemale jõuda. Shardpunk: Verminfalli mängimine ei saa olema lihtne, sest peate pidevalt leidma tasakaalu liikumiskiiruse ja varude täiendamise vahel.

Edenedes raskused suurenevad. Toiduvarud, mida leiate, võivad olla rikutud ja vaenlased, kellega kohtute, muutuvad üha võimsamaks. Linnast välja pääsemiseks ja ellujäämiseks peate läbima kolm ohtlikku ala. Kuid see on peaaegu enesetapumissioon, millega kõik ei saa hakkama. Te ei saa esimese korraga läbi. Kuid ärge heitke end, iga uus katse muudab teid tugevamaks ja valmistab teid ette eelseisvateks raskusteks.

Shardpunk: Verminfalli tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta, külastades Steami portaali või vaadates arendajate ametlikku veebisaiti.

Installige mäng ja alustage mängimist kohe, et sukelduda surma äärel oleva maailma sünge lootusetuse atmosfääri!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more