Järjehoidjad

Unistuste kildad

Alternatiivsed nimed: Unistuste osalised

Shards of the Dreams on Internetis tasuta brauseripõhine RPG, mis on tehtud välklambi abil. Mäng ei vaja kliendi allalaadimist, kuid mängu võimaluste laiendamiseks ja värvika kujunduse parendamiseks töötati välja kliendiprogramm, mille saab soovi korral alla laadida.

Veebimängus „Shards of Dreams“ sukeldute pimedasse ja hirmutavasse virtuaalsesse maailma, mis on moodustatud pärast laastavat universaalset katastroofi, kus kahe vastaspoole vahel, mida nimetatakse impeeriumiks ja tühermaaks, on vastasseis, mille vahel on igavene viha ja vaen.

Sellesse maailma sisenemiseks peate esmalt läbima registreerimise mängus Sharm of Dreams. Peate sisestama oma e-posti aadressi ja parooli, nõustuma registreerimistingimustega.

Pärast unistuste teekonna registreerimist asute mängu, kus teid kutsutakse täitma esimene treeningülesanne, mis tutvustab teile selle mängu põhitõdesid ja liidest. See ülesanne annab lisaks praktilistele oskustele ka piisava hulga kogemusi.

Veebimäng

Shards of Dreams kutsub teid valima oma tegelasele klassi. Neid on selles mängus iga sõdiva poole jaoks ainult neli (4 klassi impeeriumile ja 4 klassi tühermaale): sõdalane, varas, preester ja mage.

Play online mängu Shards of Dreams. Saate muuta oma klassi Akadeemias (Mist Village) kuni kümnenda tasemeni tasuta. Pärast kümnendat taset tuleb klassi muutmiseks maksta teatud summa.

Niisiis, pärast seda, kui olete juba Internetis unistuste harudega harjunud ja jõudnud teisele tasemele, leiate end udude külast, kus paljud ülesanded on teile juba ette valmistatud. Siin saate pakkuda oma seiklejateenuseid jahimehele, seppale, tumedale isiksusele, kalurile, majapidajale ja Dorioni teenrile. Lisaks kohtute Sage Uki, Vana Mineri ja vana Kaspariga, kes elab äärelinnas. Nende ülesannete edukas täitmine annab teile võimaluse läheneda järgmisele tasemele liikumiseks!

Viiendal tasemel saate oma esimesed punktid, mille saab jagada parameetrite vahel. Neid parameetreid muutes mõjutate märgi järgmisi omadusi:

Strength on lähivõtete jõud ja tegelase kogu kandevõime;

agility on võimalus kõrvale hiilida ja võimalus anda mängijale kriitiline löök;

füüsis mõjutab mängija üldist tervist ja vastupidavust;

Animity on võimalus lüüa lähivõrre (kõigi mängijate jaoks) ja vahemik (vibude ja mõne loitsu puhul);

õnne on kriitiline löögivõimalus ja see suurendab koletistest / kastidest rüüstamise võimalust;

Intelligentsus on tegelase mana kogusumma.

Kõik mängu Shards of Dreams pakutavad veebipõhised otsingud annavad teile mitte ainult hulgaliselt kogemusi ja raha, vaid ka mitmesuguseid asju, mis hõlbustavad mängu edasist läbimist.

Väga huvitav on mängida mängu Unistuste haru, sest praegu on tegelaskuju nelikümmend.

Play võrgumängu Shards of Dreams, peate minema koopasse - need on kohad, kus on väga tõsiseid koletisi, kes on lüüa saanud ja mille eest saate hüvitist rikkaliku rüüstamise ja tulemustasudena ülesannete eest.

Shards of Dreams pakub Dungeonist mitu varianti:

Dungeons soolo läbimiseks - mõeldud ühele mängijale, kuid tuleb arvestada, et sealsed lahingud on keerulisemad kui lahingud pinnal. Siin on koletised tugevamad, neil on sageli ainulaadsed võimed ja rünnak rühmadesse.

Grupi koopasse (mis pole mõeldud üksi valmimiseks) peate koguma vajaliku tasemega mängijate rühma, varuma mitmesuguseid jooke ja toitu ning seejärel võite minna seiklustele.

Play Shards of Dreams, tegelane, kellel on teatud kogus rubiine, saab luua oma klanni, kuid sellel võivad olla ainult need, mis kuuluvad ühele osapoolele (impeerium või Wasteland). Pidage meeles, et te ei saa teise poole mängijat klanni vastu võtta ja klannis olles saate oma külgi muuta. Seda saab teha alles pärast klannist lahkumist.

Ülevaate lõpus ütlen järgmist: mäng on tähelepanu vääriv ja unistuste harude registreerimine võimaldab teil sellesse fantaasiamaailma sukelduda!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more