Järjehoidjad

Shini mäng

Alternatiivsed nimed: Shini geim

fännid samurai võitlevad, massiivsed PvP lahingud ja anime Bleach vallutavad Shini mängu brauserimäng, mida toetab Jaapani traditsioon piltide ja tegevuste loomisel. Koostage ja saage Seyratey elanike päästjaks.

Shini mäng: see kõik algas niimoodi ...

Kõik kangelased on mõnikord vigastatud ja vajavad taastumist. Meie vapper mees sai hea bashingi ja mõnda aega langes reaalsusest välja. Kui ta tuli, mõistis ta, et ta ei mäleta palju. Amneesia ületamiseks ja taastumiseks peab ta tegema palju energiat, et saada jälle täieõiguslikuks sõduriks ja taaselustada hinge hingede linn. Ülem juhib teda elava maailma, kus ta kohtub tõeliste seltsimehedega ja sõpradega, samuti võitleb vaenlaste ja kohutavate koletistega.

Pärast Shini mängu alustamist peate kokku koguma sõdureid, uurima uusi ruume, täitma palju missioone ja koguma oskusi, parandama oma omadusi, saama relvi ja vormirõivastust. Pumpamisel aitab teil:

  • Akadeemia Shinigami
  • S S
  • Relvad
  • Shoot Hogek ja Rayatsu
  • Soul Stones, mis on kaevandatud Events

Kujunduses liikudes saate kingitused, preemiad ja te saate automaatselt rada otsida.

Me valime kangelase ja loome image

Iga potentsiaalne samurai vajab registreerimist Shini mängus, mille järel saab temast üks kolmest kangelasest:

  • Kido on tõeline intellektuaalne. Tema analüütilised ja loogilised võimed on juba võimas relvad, mida ta vaenlaste vastu on.
  • Kiken hirmutab vastaseid, manipuleerides kahekäelise mõõgaga. Ta on noor, tark ja väsimatu, mistõttu on ta väärtuslik sõdalane.
  • Reydzin omab ilmselt sibulat. Kiirus, millega ta nooled vaenlase poole saadab, on hämmastav.

Võta ühes kangelastest, looge oma kujutis, proovige näonähte (silmad, juuksed, riided) ja riideid.

Laienda oma ümbrust, ostes kõrtsis märke või täites ülesandeid. Piisavalt üksikisikute olemasolul jagada oma rolle meeskonnas parema tasakaalu saavutamiseks. Esimene rida võtab agresorite pealaine, teine ​​aktiivselt hävitab vaenlase ja kolmas - tegutseb maagiaga. Uurige oma alluvate omadusi ja leidke nende omaduste järgi nende jaoks sobiv koht.

võitlusega kaasnevad maagilised eriefektid. Kõik juhtub kiiresti, dünaamiliselt ja maastike muutus toimub sõdalaste liikumise tõttu maailmade vahel. Kangelased välklöögid lendavad üle põllu, läbides rünnaku või rünnaku. Langenud sõdalased nende taga jätavad verised jäljed ja mõnikord langevad need esemed: zanpako mõõgad, hõbedaga kotid, "helde hinge vööd".

Võta raha, et osta kaupluses kasulikke asju, mis võimaldab teil kiiremini võita ja oma elu kaitsta. Valik avaneb järk-järgult, suurendades kogemusi ja lõpetatud ülesannete arvu.

Mängu

atraktiivseid tahke Lugu järgi ei ole

Shini mängu iPlayer algsest allikast kaugel, mis ei saa aga ainult originaali fännidele meeldida. Enne kui mängijad ilmuvad värvikas, mitmekülgne ja ulatuslik maailm, millel on selgelt jälgitav, kolmemõõtmeline ja sidus graafika. Kujutised ei riku muljet üldse. Vastupidi, autorite idee väärib heakskiitu mängijatelt, kes saavad lisada veel ühe pärli anime mängude isiklikesse kogudesse.

Brauseri mänguasi võimaldab teil suhelda reaalsete inimestega virtuaalsete tegelaste kaudu, mis muudab lahingud loogika, kiiruse ja taktikalise mõtlemise võistluseks. Samuti on tore, et iga mängus veedetud päev toob uue auhinna.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more