Järjehoidjad

Shogun: Total War

Alternatiivsed nimed: Shogun: Total War

Shogun: Total War - omakorda põhinev arvutimäng, mille globaalset strateegiat. See on see esimene plaat mängud algatatud arengu populaarne videomäng seeria Total War. Ettevõte on välja töötanud ja vabastatakse mäng firma juba investeerinud mängu ja kõik jõud hinge kui soovitakse oma tunnustust. Game Shogun: Total War nende ootustele, sest hetkel ta on palju kasutajaid ja fänne. Võite saada üks neist, ja te ei kahetse seda.

Lugedes seda vaadata ja vaadates mängu Shogun: Total War video ja uuris ekraanikuvasid, võite külastada veebilehte ja mängima Shogun: Total War laadida. Siin tulevad aitab programm teie arvutis saadaval olla.

Mäng Shogun : Kokku War mängib see tähendab oma taktikalised lahingud reaalajas. ja kui näed üks suurimaid klannid feodaalne Jaapan. Mäng üritused paljastama Sengoku-Jidai, mis langeb aasta alguses 1530. Sinu peamine eesmärk mängus - kontrolliv klanni täitmisel lahinguoperatsioonide saavutada pealkiri Shogun.

Iga klann kulub suur osa selle riigi territooriumil, Jaapani, mis tol ajal ähvardusel eraldamine ja külgnevate Ostrava.

Mängus on valik neist seitse klannid: Shimazu, Mori, Oda, Imagawa, Takeda, Hojo, Uesugi.

Ka mängu Shogun : Kokku War esitatakse sellised tegelased on võimelised läbi viima salajasi operatsioone strateegilise kaart. Neid nimetatakse ained, need on:

  • Emissar
  • Shinobi
  • Ninja
  • Geisha
  • Priest - katoliiklane.

Emissar - ilma vastupanu võib liikuda läbi vaenlase territooriumile. Vastutab diplomaatiliste suhete klannid. Nõrk enne ninjas ja geisha.

Shinobi - on spioon. Lihtsalt liigub vaenlased ja maastik aruanded liikumise armeed ja õnnetusjuhtumid. Nõrk enne ninjas ja geisha. Saab täita.

Ninja - selline palgamõrvar. Selle eesmärgiks on peamiselt suurem ridadesse. Tundlikud teiste ninjas ja geisha. Saab täita, kui vaenlase territooriumile. Kui tööd ei ole automaatselt surra.

Geisha - professionaalne palgamõrvar. Ühendab võimeid ja Shinobi Ninja. Isegi kui ei quest, on see siiski ei ole nähtav, ja ei sure. Nõrk enne ninja ja geisha. Aga kui nindzyay on võimalus ellu jääda, ja mitte puhub Geisha.

Priest - katoliku - vähendab lojaalsust vaenlase territooriumile provintsides. Kuigi järjest ta oma territooriumil. Võib mõjutada ninja või geisha.

Tänu nende kangelased on võimalik saavutada oma eesmärke kiiremini.

Game Total War Shogun esitatud hea kvaliteediga graafika, ei ole võimalik saavutada parim kvaliteet detail. Muusika, mis ei ole vähem tähtis, gameplay, on ka hea vorm.

Võite alla laadida Total War Shogun ja mitte raisata aega ja viia sõjaväe alustada lahingut tunnustamiseks oma klanni. Ja ärge unustage, et konsulteerida mäng Shogun: Total War sõbrad.

Õnn mängimist!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more