Järjehoidjad

Sid Meieri tsivilisatsioon: väljaspool maad

Alternatiivsed nimed:

Sid Meieri tsivilisatsioon: Maast kaugemal reaalajas strateegia sarjast Civilization. Mängu Sid Meier's Civilization: Beyond Earth saate mängida arvutis või sülearvutis. Graafika on detailne ja ilus realistlikus stiilis. Häälnäitlemine on laitmatu, muusika on meeldiv ega väsi sind isegi siis, kui veedad mängus palju tunde.

Sündmused Sid Meieri tsivilisatsioonis: Beyond Earth ei alga kivikohtumisest, mis on juba ebatavaline kõigi selle sarja mängude fännide jaoks. Seekordne lookampaania algab kauges tulevikus. Inimkond on pärast globaalset konflikti surma äärel ja tsivilisatsiooni ellujäämine sõltub ainult teie tegudest.

Kogenud mängijatel ei teki juhtnuppudega probleeme ning algajatele on arendajad ette valmistanud näpunäidetega koolituse.

Pärast juhtnuppude valdamist on teil palju asju teha:

  • Veenduge, et teil oleks piisavalt kõiki ellujäämiseks vajalikke ressursse
  • Linnade ehitamine ja laiendamine
  • Saada ekspeditsioone naaberplaneetidele
  • Arendage teadust ja omandage uusi tehnoloogiaid
  • Pöörake tähelepanu elanikkonna kultuurilistele vajadustele, ehitage kunstiobjekte
  • Looge tugev armee, suurendage regulaarselt selle arvu ja relvi
  • Leidke diplomaatiliste oskuste kaudu usaldusväärseid liitlasi
  • Võitlus vaenlase armee vastu kohalikus kampaanias tehisintellekti või pärisinimeste vastu mitme mängijaga režiimis

Need on mõned ülesanded, mida saate Sid Meieri tsivilisatsioonis: Beyond Earth PC-s täita.

Mäng järgib Civilization sarja traditsioone, kuid kuna selles toimuvad sündmused leiavad aset kauges tulevikus, on sinu võimalused siin palju laiemad. Kuigi see ei tähenda, et edu saavutamine on muutunud lihtsamaks.

Nagu ka teistes selle seeria mängudes, toimub areng tsükliliselt ja selleks on vaja täita teatud tingimused. Areng ei ole lineaarne ja selle suund sõltub sinu tehtud otsustest.

Enne ekspeditsiooni algust on teil võimalus valida juht kaheksa kandidaadi seast. Igal neist on oma tugevad ja nõrgad küljed. Lisaks on teil vaja sponsorit, valides ühe või teise võimaluse, saavad teie kolonistid teatud boonuseid.

Võiduni on mitu teed, millest lähtuda tuleb mängu käigus otsustada.

Raskusastet saab muuta olenevalt eelistusest.

Mitme mängija režiim võimaldab teil võistelda teiste mängijatega võrgus kokku kuni 8 inimesega.

Lahingud toimuvad reaalajas ja näevad välja üsna suurejoonelised. Proovige oma lahinguüksustele õigeaegselt korraldusi anda.

Enne mängima hakkamist peate alla laadima ja oma arvutisse installima Sid Meieri tsivilisatsiooni: Beyond Earth. Internetti läheb tulevikus vaja vaid mitme mängijaga mängude jaoks.

Sid Meieri tsivilisatsioon: Beyond Earth laadige arvutisse tasuta alla, kahjuks see ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või arendajate ametlikult veebisaidilt.

Hakka mängima kohe ja päästa inimtsivilisatsioon hävingust kauges tulevikus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more