Järjehoidjad

Sid Meieri raudteed

Alternatiivsed nimed:

Sid Meier's Railroads Mäng, mille saab omistada mitmele žanrile korraga, on linnaehitussimulaator ja majandusstrateegia. Graafika on siin hea 3D, mängumaailm näeb välja väga realistlik. Saate mängida mobiilseadmetes, kuid mängu käitamiseks on vaja head jõudlust. Häälnäitlemine on kvaliteetne ja muusika ei väsi teid isegi siis, kui veedate mängus palju aega.

Nagu mängu nimigi ütleb, peate arendama ja haldama raudteevõrku.

Kuid tegelikult on teil palju rohkem ülesandeid:

  • Raudteevõrgu arendamine
  • Korraldage kaupade ja reisijate vedu
  • Rongijaamade ja linnade ehitamine
  • Investeerige uute tehnoloogiate õppimisse
  • Uuendage oma vedureid ja vaguneid tõhusamaks
  • Kaubelda aktsiate ja väärtpaberitega
  • Võistlege maailma suurärimeestega ja ületage nende saavutusi, kui suudate

Nagu näete, on põhitegevuste nimekiri üsna suur, mängus ei hakka igav.

Alguses saate arendajate koostatud näpunäiteid, mis aitavad algajatel juhtnuppudega kiiresti harjuda.

Õppimine ei võta kaua aega, liides on puutetundliku ekraaniga seadmete jaoks ümber kujundatud, kõik on lihtne ja loogiline.

Sid Meieri raudteed hakkate mängima minimaalselt ressurssiga, millest piisab raudtee ehitamiseks kahe mitte eriti suure asula vahele. Õige juhtimisega saate kiiresti laiendada liinide võrku ja see suurendab kasumit.

Teenitud raha saab kasutada patentide ostmiseks, mis parandavad teie raudteel kasutatavaid ronge ja annavad teile konkurentide ees eelise.

Mängu ajal on teil ainulaadne võimalus luua ajaloost üle 40 ainulaadse rongi.

Peate konkureerima tõeliste ajalooliste tegelastega, kes seisid raudteekommunikatsiooni arendamise alguses. Teil on võimalus võrrelda oma saavutusi kuulsate raudteetöötajate saavutustega. Kas suudate nende edu korrata või isegi ületada.

Lisaks raudtee arendamisele suuna vahendeid linnade arengusse, nii suurendad veetavate kaupade ja reisijate arvu. Investeerige väärtpaberitesse, et mitmekordistada oma kasumit ja saada rohkem raha oma impeeriumi kasvatamiseks. Ostke välja terved tööstusharud ja arendage neid. Sellest tulenevalt avaldab see raudteele positiivset mõju, suurendades käivet.

Suhelge konkurentidega ja saate võimaluse nende ettevõte alandatud hinnaga välja osta. Edukad tehingud võimaldavad teil oma impeeriumi minimaalsete kuludega oluliselt laiendada.

Raskest tööst puhkamiseks ehitage mudelraudtee. See minimäng võimaldab teil lõõgastuda ja lõbutseda, muretsemata kasumi ja salakavalate konkurentide pärast.

Sid Meier's Railroads Android jaoks tasuta alla laadida, see kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Google Play portaalist või mängu veebisaiti külastades.

Hakkake mängima ja ehitage üles planeedi suurim raudteeimpeerium!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more