Järjehoidjad

Silent Hunter 5

Alternatiivsed nimed: Silent Hunter 5

Süsteemi nõuded:

Protsessor: Intel Core 2 Duo 3. 0G GHz

RAM: 2GB

Video: 256 MB

Disk Space: 10 GB

Silent Hunter 5 - simulaator mereväe lahingud, kus mängija saab võimaluse tunda nagu kapten veealuse võidelda laeva. Viies osa kuulsa seeria, nimeks Silent Hunter 5 on tuntud oma eelkäijast kolm põhikomponenti - esinemine täielikult uuesti alusel kehtestatud tegelikud proovid Saksa allveelaev laevastiku laiemas meetme ulatuse tõttu, samuti täielik kaal geypleya omane ainult tõeline simulaator. Mäng Silent Hunter 5 võetakse arvesse kõiki võimalikke tegureid, mis olid vajalikud kapten allveelaev II maailmasõja ajal. Enamiku ajast sa veedad skaneerimise veealuse sügavamal otsides potentsiaalse vaenlase ja proovige otsida pinnal sõjalaevadele vaenlase laevastik, nii kiire torpeedo rünnak panna see põhja.

Jalutuskäik läbi kambrite

Mäng Silent Hunter 5 on võimalus isiklikult jälgida tegevust oma meeskonda. See võimalus oli olemas, alustades kolmanda osa, aga mitte kõik nurgad oma allveelaev oli vaatamiseks saadaval. Nüüd olete roll kapten saab kõndida ise läbi kambrite laeva ja vaata ise, moraali oma meeskond, kui nad valmis eelseisva rünnaku, kui ei ole väsimus või rahulolematust. Mäng Silent Hunter 5 võimaldab isegi väikesed hoida dialoogide võistkonna liikmed, kus saab õppida lihtne vestlus tervise kohta oma naise meremehed kirjad armastatud, ja nii jne Kuid see ei ole meelelahutus tähtsamaid mängus ja kogu laev võib kuluda torpeedoruumis saba võib olla paar minutit, ja teemad suhtlemine meremehed ja ohvitserid kiiresti hakata vaeva nägema, et fookus asub otse juhtimise laeva ja ülesannete käsk Fleet probleeme.

Sidusus

Silent Hunter 5 mängivad olulist rolli mitte ainult suhteid meeskonnas, aga ka isikuomadused iga meeskonnaliikmetele. Silent Hunter 5 mäng annab teile võimaluse anda korraldusi otse iga rühma liige, vaid ka vaadata spetsiaalse komplekti tugevused iga ohvitserid ja sõdurid. Sailors torpeedo laekaga laadimine on kiirem, kiirem sooritada manöövreid mehaanika ja akustika kaugemalt tunda sihtmärk. Väljatöötamiseks neid omadusi on vaja teha erilisi prille, et Silent Hunter 5 autasustatakse edukaks kohustuste täitmisel nagu kapten tegevuse ja ülesannete täitmise kohta missiooni.

Plot

Teema kampaania algab teie september 1939, üks päev pärast algust II maailmasõda. Peamine kangelane lugu on leitnant Oscar Entvikler. Esimene missioon mäng on teie jaoks proloog, koolitus ja loo esimestel päevadel sõda suur veealune vastasseisu. Järgmine ootate tõsise võitluse tööpäeviti allveelaeva kapten Saksa merevägi, kus saab sooritada võidelda patrulle, et rünnata konvoid koos tehnikaga, seista allveelaevade liitlased. In mitmesuguseid mängu seaded, kus saab ühendada ennast paljude kontrolli võimalusi, tõlkides need käsitsi automaatrežiimi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more