Järjehoidjad

Silkroad Online

Alternatiivsed nimed: Silk Road Online

Esindada sind online multiplayer rollimäng, mis viib teid tagasi päeva iidse Hiina, Lähis-Idas ja Euroopas. See on Silkroad Online mäng, kus Great Silk Road on ühendusribi maailmade vahel Aasias ja Euroopas. Teil on võimalus teha oma seiklustest kaasa Koukero Silk Road.

Online mäng Silkroad vaja alla laadida ja installida mängu arvuti. Et seda teha, järgige neid samme:

1. In peamine mäng saidi alla laadida mängu downloader (3. 2 megabaiti)

2. Seejärel käivita allalaetud fail ja avage oma mängu keskel.

3. Seal vali "My Games", kus saad alustada allalaadimist mäng Silkroad.

4. Pärast seda, käivitage fail Salvesta kulutada paigaldamist mäng. Kui käivitada mäng, siis automaatselt ühenduda mängu server.

Et süüvima maailma seiklus Silkroad mängida see, arvuti peab vastama järgmistele miinimumnõuetele:

Protsessor: Pentium 3 800 MHz või kõrgem

Mälu: 256 MB

Video tase: GeForce2 või ATI 9000

Heli: DirectX 9 ühilduvad. 0C kaart

Kõvaketas: 4 GB või rohkem

Operatsioonisüsteem: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista.

Järgmine, siis tuleb edasi Silkroad lihtne registreerimine

1. In "registreerimine" peamiste mäng saidi täpsustada, millist tüüpi oma iseloomu (kaupmees, jahimees või varas)

2. Sisestage uus kasutajanimi (nimi, et õpid mängu server)

3. Uus parool kinnitust. Samuti täpsustada salaküsimus (oma ema neiupõlve nimi, jne ) Ja vastus, juhul kui unustasite salasõna.

4. E-mail

Järgmine, peate kinnitama oma nõusolekut mängureeglid. Kõik need andmed saadetakse taotluse registreerimisest. Mõne aja pärast on teie kinnitus e-posti kaasas link oma profiili mängus, siis võib eeldada, et registreerimise mängus Silkroad lõppenud.

Praegu OTSIB online mäng sisaldab 2 sõitu: eurooplased ja hiinlased.

Euroopa rassist. Mängi mängu Silkroad Online Euroopa rass saab kasutades kuus märgiklassid: warrior, mage, nõid, bard, preester ja röövel. Iga klass on ainulaadne ja eriline funktsioone mängu. Euroopa rass on täielikult keskendunud mäng grupp, mis kompenseerib üksikute mängijate nõrkus. Iga klass grupis on omad ülesanded, mis vastavad tema võimetele.

Hiina rassist.

Hiina võidujooks ei välista üksikute liinide ja relvastatud erinevaid relvi: mõõk, vibu, oda. Keele oskuse areng eelkõige relva võimaldab mängijal kombineerida seda teiste liikide ja jälgida arengut unikaalne filiaal. Mängib nagu iseloomu hiina rassi, saab arendada oma iseloomu üksi, ilma abita grupp.

Silk Road online mäng on ajakohastada regulaarselt ning Silkroad Online maailm muutub. Nii et ehk uute võistlused, sümbolite ja klassid.

Nagu eespool mainitud, registreerimise käigus, siis valida eriala

, Mille jaoks teil on kutsutud mängima ettevalmistamisel Silkroad tase 20. Kolm neist: Merchant, Hunter, Rogue.

Merchant. Et mängida mängu online Silkroad kauplejate pärast saada tase 20 pea Guild Kaupmeeste. Liitumine gild loote alias ja uusi riideid kaupmees. Pärast seda laenu korralduslikke küsimusi: osta veoautod, grupeerida teiste kauplejate ja jahimehed paremini kaitsta haagissuvila ost kaupade ja sõita teistesse linnadesse allahindlusega-jaht.

Hunter. Hunter ülesanne on kaitsta haagissuvilad rünnata bandiidid ja koletised. Selleks saab ta protsent müügi hulgimüüjatele. Võite saada jahimees pärast saada tase 20, liitus Hunter Guild ja organiseeritud grupid (haagissuvila) kauplejatele ja muud jahimehed.

Rogue. Pärast liitumist gild tase 20 Outlaw saad kuni road seiklus, kus elada, mida pead tegema rüüstamine läbivad haagissuvilad luua gang teiste varastada. Peaks olema ettevaatlikud jahimehed, kes saavad tasu eest oma peaga.

Silkroad Online mäng (Silk Road) - loomine Korea firma Joymax, mis tänu oma välise ilu ja interaktiivsust maailma pühib oma nina palju online mänge sama žanr. Saate luua märk on eraldi ja sõltumatult mängu. Kõik, mis loeb, on teie mängu keskkonda ja oma lahendusi. Registreeri Silkroad kastke sulle maailma reisida antiikmaailmas megalinnades (Bagdadis Konstantinoopoli Damaskuses), samuti muud enneolematu maagiline linn. See on maailm seiklus mängijatele, kes reisivad üle kogu Aasias, Ameerikas ja Euroopas. Ühine nendega!

Adventures in World Silk Road Online ootab sind!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more