Järjehoidjad

SimAgri

Alternatiivsed nimed: SimAgri

SimAgri mäng on online simulaator ja üks mängud talu. Selles mängus pead sa arendama oma talu, hoolitseda erinevate kultuuridega.

In mäng SimAgri registreerimine on väga lihtne. Registreerimiseks mängus SimAgri peate tõendama järgmist:

1) Sisestage oma kasutajanimi ja parool.

2) anda meile oma e-posti aadress ja server, kus soovite mängida.

Play mäng SimAgri saad sa valida ühe mitmest tegevusest, mis on seotud põllumajandus

- Valik: saate valida ühe mitmest liigid ja tõud. Veised, sead, kitsed, lambad, küülikud, kanad, pärlkanad, American Buffalo, kus sa pead hoolitsema iga päev.

- Growing: Teil on võimalik valida, et kasvatada nisu, mais, peet, sojaoad ja rohkem. Ja ka, näiteks, võite proovida viljapuuaed õunapuud.

- FWF: FWF tähendab agrofirmovye töö. Kas pakute teenuseid muu põllumajandusliku tegevuse talunikele külvi kündmine, väetamine ja rohkem.

- Transport: Võite saada vedaja töövõtja. Sa kontrolli oma auto või muu transpordivahend.

- Dealer Põllumajandus: põllumajandustehnika müüte teistele põllumajandustootjatele. Osta, müüa, remont, rent.

- Loomakasvatus Center: Sul on rakendamise eest vastutavad kunstliku viljastamise muudel taludes. Te peate leidma parimaid tõuloomi, sperma proove seemendada karja.

- Põllumajanduse Cooperative: Sa kontrolli põllumajandusühistu, pakkudes maa teistele põllumajandustootjatele lepingu alusel müüa ja osta oma toitu ja taimekasvatuseks koostöö kaudu.

Alustada SimAgri Mängid järgmiselt:

1. Kõigepealt pead tellima Simagri. Registreerumine on tasuta ja võtab vähem kui paar minutit. Kui oled registreerunud, siis saad mängida seda otsekohe.

Kui olete sisse loginud, siis esimene samm on valida koht, kus sa õpetada oma talus. Selleks valige regioon ja seejärel osakond / provints.

Sa võid osta maja, põllumajandusloomad, masinad, maa jne Ja siis hakkavad hallata oma talu.

Saate osta ka spetsiaalne Simpass, mis annab teile eeliseid ja uusi võimalusi, et optimeerida virtuaalse farm.

Te saate tellimusest igal ajal. Sinu konto peatatud ja kõik andmed on kadunud. Lisaks sellele, kui arendajad mängu leiad pettust, mitu kontot, teie konto kustutatakse sõltumata sellest, kas teil on olnud Simpass või mitte.

SimAgri online mäng põhineb põhimõttel, samuti kõik muu talu. Sa pead ostma loomade ja taimede eest hoolitseda, saagi ja kasumit teenida.

Logi SimAgri mängu tasuta, parandada oma valdusse, ausat mängu mängima, ja tulevad võita!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more