Järjehoidjad

SimCity 4

Alternatiivsed nimed: SimCity 4

Protsessor: Pentium III 600

RAM: 128 MB

Video Card: Direct3D 7

SimCity 4 - populaarne linnaplaneerimisest simulaator, mis sai neljanda üks kõige kestev strateegiline seriaalid arvuti turul. SimCity 4 mängud on lai võimaluste loetelu, kus mängija on saadaval terraforming luua mugavam platvormi hoone oma linna või unikaalne maastik, mis eristab oma linna kõik teised. In SimCity 4, saab jagada linna erisordimetall ja moodustavad ruumides - elamupiirkondades, ärikeskused, tööstus-ning tagada sotsiaalkindlustus-, transpordi-ja tehnosüsteemi elanikele oma linna.

Game Modes

Nagu eelmistel osamaksetena seeria mäng SimCity 4 on võimalik pakkuda mitmeid erinevaid levikuviise on ühiseid omadusi, kuid väga erinevate omaduste loetelu. Kogu gameplay SimCity 4 on jagatud kolme peamist etappi - jumal režiimis režiimis linnapea ja SIM. In SimCity 4 jumal režiim võimaldab teil muuta maastik maa-ala, kus ta arendab oma linnale, mägedele ja võrrelge püstitada metsa tagasi ja lase voolata jõel. Pärast moodustavad saidile metropol ja lahendamise piirid naabritega, on sul võimalik alustada ehitamist režiimis linnapea. Anytime SimCity mäng võimaldab teil jalutada oma linna üksikisiku, kes on vaja luua üks sümbol, sim, mis elab oma linna ja nautida kõiki hüvesid, mida olete loonud.

Hooned SimCity

Valik mängija on lai hoonete nimekiri erinevatest ajastutest ja stiilid ja tõeline spets leiad siit ja art deco ja neo-romaani stiilis, ja isegi American käsitöö stiilis. Lisaks, siin võib leida palju kuulsaid hooneid suure linnu maailmas, näiteks San Francisco või Los Angeleses. Kõik nad koos uimastamist täpsus kolmemõõtmelisi mudeleid, mis olid esimesed kasutada kolmemõõtmelise graafika mängudes seeria. Graafika süsteem võimaldab struktuuri nii lähedal kui võimalik, et suurendada oma linna ja arvavad, et need väga üksikasjalikult, ja seda on võimalik mitte ainult päevasel ajal, kuid öösel, kui välimust linn täis sära tuled ja reklaam märke, mis tunduvad tõesti kirjeldamatu. Kõik see visuaalne mitmekesisus küllastunud atmosfääri suures linnas täiendatakse ime täpselt sobitatud muusika ja heli lugusid, kus rahulik ja lõõgastav muusika kuulete helisid oma elu metropoli.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more