Järjehoidjad

Päikeseimpeeriumi patud 2

Alternatiivsed nimed:

Sins of a Solar Empire 2 reaalajas ruumi strateegiamäng. Mängijad leiavad mängust hea kvaliteediga graafika, suurepärase helisaate ja palju huvitavaid ülesandeid.

Mängu kõigi keerukuste mõistmine on ilma treenimiseta keeruline, kuid arendajad on hoolitsenud selle eest, et mängu saaksid selged juhised, mis aitavad algajaid.

Sins of a Solar Empire 2 mängimiseks alustate rasketel aegadel. Galaktikas käib sõda mitme rassi esindajate vahel:

  • Vasari on lahinguväljal kõige meeleheitel sõdalased
  • TEC muutub iga mängupäevaga tugevamaks
  • Esimene tulek pettuses ja kättemaksuhimulisuses

Nii suur konflikt võib viia kogu ruumi hävingu äärele.

Igal võistlustel on oma ainulaadne juhtimisstiil ja oma võitlusüksused. Isegi majandus on väga erinev. Seetõttu on sul kindlasti huvitav mitu korda mäng läbi teha ja näha kolme erinevat lugu, mille finaal sõltub ainult sinust endast.

Mängu käigus saate ainulaadse kogemuse hiiglasliku kosmoseimpeeriumi juhtimisest. Selles struktuuris on kohustused selgelt eraldatud. Keisrid määravad kindlaks arengutee ja visandavad plaanid uute planeetide koloniseerimiseks. Lahinguülemad juhivad kaitset ja rünnakut ning määravad rünnaku sihtmärgid. Loomulikult kuuletuvad mõlemad teile. Lisaks tegelege kasulike asjade otsimiseks ressursside kaevandamise ja uute tähesüsteemide uurimisega. Hallake lahinguid reaalajas. Mäng ühendab edukalt reaalajas strateegia ja 4D strateegia.

Uurige uusi tehnoloogiaid, mis avavad teile palju seni ligipääsmatuid võimalusi.Ehitage veelgi immutamatumaid kaitsekonstruktsioone.

Looge tuhandetest ühikutest koosnev võitmatu laevastik. Kontrollige neid lahingute ajal galaktika skaalal tänu uuele 64-bitisele mitmetuumalisele mootorile.

Mängija võimalused on praktiliselt piiramatud, vali, kellega liitlased olla ja kellega võidelda. Mängu uues osas on lisatud palju mängutaktika ja -strateegia võimalusi, mis on mängijale kättesaadavad.

Saate mängida ühte oma valitud kohalikest kampaaniatest või võidelda võrgus tõeliste vastastega. Toetatud on seanssi kuni 10 mängijaga, millest igaüks võib asuda maakera erinevas osas. Internetis mängimiseks on vaja stabiilset Interneti-ühendust.

Oleme hoolitsenud ka nende eest, kes võivad soovida mängu oma maitse järgi muuta või oma kampaania luua. Modifikatsioonide loomiseks on mugavad tööriistad. Saate isegi kirjutada dialoogi ja integreerida selle mängu või muuta tasakaalu oma maitse järgi.

Kui teile meeldib kosmosestrateegia, olge mängides ettevaatlik. Lihtne on end kaasa haarata ja mängus kulutada planeeritust palju rohkem aega. See näitab suurepäraselt, kui huvitav see mäng on.

Sins of a Solar Empire 2 tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta ametlikul veebisaidil või Steami portaalis.

Installige mäng kohe ja alustage galaktika vallutamist!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more