Järjehoidjad

Päikeseimpeeriumi patud

Alternatiivsed nimed:

Sins Of A Solar Empire reaalajas kosmosestrateegia. Mäng on saadaval arvutis. Graafika on suurepärase kvaliteediga, kosmosemaastikud ja laevad näevad muljetavaldavad. Häälnäitlemine on hea, muusika sobib mänguatmosfääriga. Mängu mängimiseks vajate võimsat arvutit või sülearvutit. Optimeerimine on hea, kuid nõrgematel seadmetel võib graafika kvaliteet langeda.

Sins Of A Solar Empire'is osalete vastasseisus, mis leiab aset väljamõeldud maailma kosmoses.

Selles ruumisektoris elavate inimeste seas on tekkinud lõhenemine, kuna fraktsioonid näevad tulevikku erinevalt. Aja jooksul kasvas kõik relvastatud vastasseisuks. Tehke kõik, et ühendada inimesi parema tuleviku nimel.

Selleks, et see juhtuks, peate täitma palju ülesandeid:

  • Avastage kosmose avarust
  • Kaevandage maavarasid ja muid ressursse
  • Uurige uusi tehnoloogiaid ja tehke teaduslikke avastusi
  • Kaubelge ja tegelege diplomaatiaga
  • Ehitage võitmatu kosmosepark ja võidake lahinguid

Kõik see ja palju muud ootavad teid Sins Of A Solar Empire'i mängimise ajal.

Enne tsivilisatsiooni päästmist peate läbima mitu koolitusmissiooni. Arendajad on koostanud näpunäiteid, mis aitavad teil mängu mehaanikat mõista, see pole keeruline. Juhtnupud on lihtsad ja selged, mis tähendab, et sellega probleeme ei teki.

Enne alustamist valige fraktsioon, neid on mängus vähe. Valik tuleks teha hoolikalt, kuna igal fraktsioonil on oma tugevad ja nõrgad küljed, ka laevastik on erinev, igal poolel on oma ainulaadsed laevad. Lugege kirjeldust ja valige see, mis teie mängustiiliga kõige paremini sobib. Või võite läbida iga fraktsiooni mängu; nende lugude õppimine on väga huvitav.

Alguses, kui hakkate mängima Sins Of A Solar Empire'i, seisate silmitsi ressursside puudusega ja peate keskenduma planeetide leidmisele, millel on kõik vajalik. Püüdke mitte lennata liiga kaugele kontrollimatule territooriumile, vastasel juhul on teil probleeme, kui satute vaenlase laevastikuga.

Pärast turvaprobleemi lahendamist saate edasi liikuda muude küsimuste juurde. Näiteks parandada kosmosepargi koosseisu ja suurendada laevade arvu.

Võidu teed võib olla palju. See võib olla kaubandus, teadus või diplomaatia. Otsustage, milline eesmärk on teie jaoks paremini saavutatav.

Mängul

Sins Of A Solar Empire on mitu raskusastet, valige endale sobivaim.

Mäng on teenitult pälvinud palju auhindu ja on üks parimaid kaasaegseid kosmosestrateegiaid.

Internetti on vaja ainult installifailide allalaadimiseks, mängu ajal pole andmevõrguga ühendust vaja.

Sins Of A Solar Empire tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole valikut. Mängu saate osta Steami portaalist või külastades arendajate veebisaiti.

Hakkake mängima kohe, et ühendada kosmosetsivilisatsioon ja tagada selle õitseng tulevikus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more