Järjehoidjad

Saaga

Alternatiivsed nimed: Saaga

Et Mängu mängimiseks Legend online, teil on vaja järgmistele nõudmistele:

· Browser toel Raamid ja JavaScript

· Jaoks soovitatud brauser, see mäng on Microsoft Internet Explorer 6. 0 või suurem. Opera brauser ei ole soovitatav, sest see on võimalik väärat kuvamist ühtegi viidet, ebakorrektse toimimise mõned kiirklahvid

· Minimaalne ekraani resolutsioon - 800x600, soovitav - 1024x768 .

Et mängima hakata Legend, peate täita registreerimisvorm. Liitu Legend sisaldab mitmeid punkte:

1. Sisestage nimi iseloomu

2. Invent salasõna. Püüa tulla keeruline parool, et keegi peale sinu ei arvan, et see

3. Parim rassi iseloomu

4. Valige sugu iseloomu.

Legend online mäng asustatud erinevate rasside, millest igaühel on oma eelised. In Legend online saab liikmeks saamise üks sõitu ette

· People

· Elves

· Päkapikud

· Kääbikud

· Päkapikud.

Inimesed on kõige mitmekülgsem rassist. Nad on võrdselt kõrvaldatakse mis tahes liiki tegevuseks. Iseloom seda sõitu on väga külalislahked, kuid ei kaota valvsust. Inimesed on lihtne koolitada iga relva oskusi, kuid väljapaistvaid tulemusi võitluskunstide ei jõua. Nad esitavad mägedes või tasandikele, lähedal jõed ja järved.

Elves väga ilus sõit - ilmselt nad on täiuslik. Nad on targad, heal maagiline oskusi. Relva, välja arvatud maagiline mõõk ning eelistavad sibulad. Päkapikud on haritud ja hästi koolitatud, sõbralik.

Gnomes - kidur rassist. Nad elavad mägedes või metsas. Päkapikke loominguline ja vallata kõrgetasemelisi magic. See rass pakub uskumatu armastus kuld ja kalliskivid. Nad on väga heasüdamlik, kuid mitte seltsiv.

Kääbikud ja päkapikke nii väike kasv, nii salakaval ja väle. On teravat haistmine ja kuulmine. Kingad ei ole kulunud, kahjustada oma jalgu kaitseb pulstunud karusnahku. See rass, tegeleb peamiselt põllumajanduses.

On huvitav mängida Legend liige rassi päkapikud. Päkapikud suurendada ka väike, jässakas ja uskumatult tugev ja Hardy. Nende peamine elupaik - mägedes ja maa-aluseid koopaid. Nende peamine tegevusala on kaevandamine vääriskivid ja mineraalide poolest. Lisaks päkapikud spetsialiseerunud tootmise kõrge kvaliteediga relvi.

Legend Kui online registreerimine on lõppenud, võite valida sümbol. Online mäng Legend pakub valikut

1. Titan - arenenud jõud

2. Assassin - arenenud osavust

3. Warrior - arenenud tugevus ja agility

4. Archmage - arenenud intellekt

5. Exorcist - arenenud tarkust

6. Wizard - arenenud luure ja tarkust.

Legend - online mäng, mis toimub piirkondades, kus elavad verejanuline ja uskumatult hirmutav olendid. Siin magic - lahutamatu osa elust. Sa pead võitlema palju koletisi läbida tohutult põnev külalistele, siis looma liite ja lüüa vaenlasi lossid. Esita Legend - siis osta palju uusi sõpru, kes aitavad teil kogu mängu.

Legend Online - see on sadu tuhandeid mäng alade ja mäng kohtades, kus külastatakse ajal külalistele. Paljud töökohad on ohtlik, sest võitlevad vastased võib põhjustada tõsiseid vigastusi. Seega, see mäng on palju võimalusi, et aidata teil taastada tervist oma iseloomu. Muidugi, tervise kangelane taastub ise, aga see on väga aeglane. Ja mitte oodata, saate kiire viis. Warriors ja võlurid, samas kui koolitus tuba, saate kevadel kosuma. Special toitu ja jooke, mida müüakse jaekauplustes ja baarid, tagasi tervisele. Mitte kulutada raha, võite saada energiat vedrud, pühapaikade ja muudest allikatest.

Play online mängu Legend on väga huvitav. Osale mängus Legend annab teile võimaluse sukelduda lummav maailmas maagia. Teil on hea aeg ja tõmbaks halli igapäevaelu, uurides suur avarusi mäng!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more