Järjehoidjad

Skyburg

Alternatiivsed nimed: Skyburg

Skyburg on uus sõna virtuaalsete mängude maailma jaoks

Vene firma Awesomatic Games on MMORPG mänguasjade loomisel ikka veel uus, kuid on juba saavutanud fännid, kellele meeldib Skyburg. See on tõesti stiilne ja karismaatiline toode auru-punk stiilis, kus kõige olulisemad transpordivahendid on õhulaev ja teadlased katsetavad eeslaste psühhotroopsete võimetega.

Enne kui avate maailma lendavate linnade, mutantide ja zombidega pärast apokalüpsis, kuid mida ei esitata sünge atmosfääris, vaid huumoriga ja joonistatud koomiksite stiilis.

mängijat ootavad tugevaid vastaseid, uskumatuid ohte ja nende lüüasaamiseks vajate oma laevastikku. Rasked nukkud, nunchukid, kahurid, lahinguväljalt tulevad välja nõrgad tüdrukud, rock-kitarristid, rulluisutajad, jalgratturid. Ootan teid:

 • lahingud
 • Trade
 • Regulaarsed väljasõidud väljaspool linna piire
 • Kingitused
 • Quests
 • Ekstraheerimine ja muud ülesanded

Noh, mis on sinu tugevus?

See sõltub sinust, kas saate läbida surmajärve, kohutades kohutavaid zombisid ja vältida surma. Kui Skyburgi linnas on vastased võrdsed jõuga, siis peate sellest väljaspool olema maksimaalne õnne ja elu, et seada kurja vaimu soojus.

Kõik detailide võitmiseks on oluline: kui palju sõdureid palgatakse, kuidas nad saidile paigutatakse, milliseid oskusi kasutada. Skyburgis mängimiseks ei pea te kinni pidama krundi poolt kehtestatud käitumisliinist. Kõik sammud on teie otsus. Isegi kui teil on vaja teatud ülesannet täita, otsustate ainult seda, kuidas seda teha. Pärast segadust vaadake üksikasjalikumalt, millised on vaenlased, keda sa vaevasid, mida sa oled, ja koheselt taastunud trofeed. Aga kuna teie vastased on reaalsed mängijad, siis saab olema Skyburgi registreerimine, mis viib teid taevase Skyburgi linna elanikuks.

Valige kaitsepunktid ja levitage lahinguväljal üksusi: eeslid, rock-kitarristid, propelleritega televisioon robotid, tarretised ja kolm silmadega olendid ja teised. Kui antakse lahingu alguse signaal, ei saa enam märke juhtida ja midagi muuta. Nad tegutsevad iseseisvalt ja te vaatate ainult olukorda, ei suuda midagi muuta, isegi kui näete oma viga jõudude joondamisel.

taevase elu valuuta

Ilma kulla reservi on vastaste jaoks raske vastu seista ja üks tähtsamaid punkte, mida tuleb järgida, on ankurdada. Iga päev mängusse sisenedes saad iga kord boonuse, mis suureneb. Kui teie konto esimene päev langeb 250 ühikuni, siis summa suureneb: 500, 1100 Võideldakse ka võitlustes võitude eest, aga kus ma neid kulutan? Täites oma õhulaeva, teete selle tõeliseks sõja- koletiseks. On kasulik osta igasuguseid erilisi võimeid, näiteks:

 • tervendav jõud oma rühma
 • tervendamiseks
 • Powerful air strike
 • Minimaalne või maksimaalne rünnak
 • Energy
 • Täiendav Life

I paar kena sõna

Skyburg iPlayer on konstrueeritud nii, et seda saab lisaks arvutile mängida ka tablettidel ja mobiiltelefonidel. Arendajad jätkavad vigade parandamist, pidevalt täiustavad toodet ja töötavad tulevikus. See võib võtta natuke aega ja brauseri strateegia täiendatakse uute märkide ja funktsioonidega. Aga nüüd on ta lihtsalt uhke. On tore, et sa ei pea funktsioone ja juhtimist pikka aega mõistma, registreerima, minema ja mängima oma rõõmuga. Ja seal on midagi saada rõõmu: ilus graafika, originaalne stiil, erinevad tegevused, märkamatu huumor.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more