Järjehoidjad

Sky Knights

Alternatiivsed nimed: Sky Knights

Mäng Sky Knights - multiplayer arcade mäng, mis on lennunduse simulatsioon. Tänu projektile, võite istuda tüüri mudeli mis tahes õhusõidukeid XX sajandi kuni taevas ja alustada kuuma õhu lahingud. Sul on tohutu troopiline saarestikus ja põhiülesanne kehtestatud enne sind, on muutumas ülekaal nende tohutuid territooriume. Iga lahing toob uusi prille ja maine, mis võimaldab õppida uusi oskusi ja tehnoloogiat. Töö parandada oma kasutavate õhusõidukite moodulid ausalt teenitud, ja te kindlasti võimalik saavutada kõiki oma eesmärke! Uued tehnoloogiad - on peamine vahend, et suurendada naissoost isikuid. Nii et kui sa ei ole laisk, et teha kõik, mis võimalik, et saada maine, oma võimalusi kasvab proportsionaalselt tema kasvu. Tule juba! Edu on sinu kätes!

Sky Knights vaadata - on esimene samm põnev seiklus. Pea meeles, et täita mõned valdkondades nagu nime sobivama piloot, e-posti aadress ja parool, seejärel märgistada kinnituse aktsepteerimist Kasutustingimused ja saab liikuda edasi teise etappi. Pärast registreerimist saab alla laadida ja installida mäng klient. Paigaldades klient ei pea mingeid probleeme, kui teie arvuti vastab järgmistele parameetritele: OS Windows XP/Vista/7/MacOS; protsessor Pentium IV 1,8 GHz (või samaväärne AMD), videokaart 128 MB, DirectX 9 seade. 0C; helikaart ühildub DirectX; kõvakettaruumi 550 MB ja 512 MB RAM. Vältimaks pidurduse, et Sky Knights mängida, peate Interneti-ühendust 128 Kbps või kiirem. Kui käivitada kliendi ja leiad end hämmastav mäng maailmas, teha valiku vahel olemasoleva rahvuste ja suudab minna oma esimese matši.

Võidelda süsteemi on seda tüüpi lahinguid: võitlus koolitus (võimaluse õppida võitlema, et proovida oma jõudu), võidelda teiste mängijatega (lahing meeskondade mängijad, kes lõpuks võidab üks neist), lahing robotid (ja erinevaid põnevaid ülesandeid, mis on läbi mängimise ajal). Game Ritsari taevas dünaamiline, sündmusterohke, täis igavest muresid. Nii kuidas lõõgastav allagi! Kuid te ei ole alustatud paanikat, mõtlesin, et vahel lahinguid ja vaim tõlgib kord, on öelda, et kõik ei ole nii raske kui see võib tunduda esimesel pilgul. Iga mängija on Sky Knights on isiklik angaar. See oli angaaris teil lõõgastuda lendude vahel kurnav. Siin saate nautida sellist meeldivat asja nagu õhusõiduki muutmist. Läinud tuning menüü, saad kõiki õhusõiduki hooldust. Seega väljub angaar järgmises võitluses taas rohkem ja seega suure võiduvõimalust.

Samuti mängib Sky Knights Sa teenid pealkiri. Astmed on toodud asjaolu, et teil on tõelised mängijad tõeks lennukeid. Rohkem väravaid lüüa, seda suurem on teie auaste. Nii Norland lõpuks muutub Flieger, siis Gauit-kehaline, veebel, ja nii edasi kuni feldmarssal. Põhjatuul tavaliste ja tavaline muutub Lance, siis, seersant, Leytinanta ja kasvab ja kasvab, auastmed, kuni see muutub lennukites. Sinpang liiguvad karjääriredelil, alustades pealkiri Itte hikehey varsti tõuseb Haich matk matk Nita Hayes, et kunagi jõuda tippu kuulsust ja saada Taisho. Selline süsteem muudab Sky Knights Online põnevamaks. Lõppude lõpuks, nii et saate rahuldada ambitsioone, et näidata teistele, mida on võimalik saavutada ja uhke oma töö viljadest!

Olemasolevatest õhusõidukite kohtusid esimest seerianumber võitleja Norland (JI Uhu) esimene seerimudel sissetõmmatava telikuga Empire ("Mosquito"), esmasündinu Borean lennukite I-5, mis on üks kõige progressiivne biplanes Empire (I-5F) ja esimene Sinpanga lennuk (Ta-Ri). Kogemus esmaallikast, mis tunne on juhtida ühikut!

On veel üks tore hetk. Käesoleval gameplay kohandamine tähemärki. Sa oled nagu teiste mängijatele on juurdepääs lugupeetud riidekapp, mis võimaldab teil muuta välimust kangelane, kuidas sa tahad. Ühesõnaga, mäng annab teile palju meeldivaid hetki, aga mida rohkem ta saab pühendada aega, seda suurem saab pingutada! Las täita kõik teie ootused!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more