Järjehoidjad

Sniper: Ghost Warrior

Alternatiivsed nimed: Sniper: Ghost Warrior

Mäng Sniper: Ghost Warrior - arvutimäng arendajad Varssavi City Interactive, mis nad vabastatakse valguses varasuvel 2010 Poola firma tehtud sõjaliste shooter alates 1. isik. Siin näete imeline eriefektid, ja mõju nende olemasolu monitori ekraanil. Ja see on tõenäoliselt tingitud asjaolust, et arendajad on võtnud oma mängu päris nutikas mootor Chrome Engine 4.

Oma iseloomu - eliit USA relvajõud, snaiper, super-pro, mis viis ta vaenlase tagalas, vaid pigem mõnes kauges riigis. Võime selles riigis kinni peetud sõjavägi. Tavalised inimesed vastu hunta relvastatud ja nad peaksid aitama meie snaiper. Ja ma pean ütlema, et selline ülesanne arendajad Sniper: Ghost Warrior PC seatud hea gameplay. See on hästi läbimõeldud kontrolli peategelane, ja selle sõjalise tegevuse mäng on väga tähtis. Lõppude lõpuks, mis iganes missioon teil ei ole läbi, kui teie vastane on eemaldatud salaja, kõige kaugusel. Noh, see oli salajane. Aga alati sooritama kõik ülesanded "stealth", mis kulgeb kõik vaenlased märkamata jätma. Mõnikord oma iseloomu lihtsalt lühises alustada võitlust. Sa pead jagama märulipolitsei hävitada vaenlase erinevates hoonetes ja struktuure. Lisaks arendajad on teinud väga lahe missioon, mis ei vaja hävitada üks vaenlane, kuid mitmed vastased korraga. Poisid City Interactive tegi kõik, et lihtsustada protseduuri täitmise sellised missioonid, märgistamine teatud viisil eesmärke, mis tuleb hävitada esiteks, ja mis pärast. Ja see ei ole vajalik, et esmane eesmärk oli lähedal ründajate. Niisiis, kui te otsustate Sniper: Ghost Warrior alla laadida ja installida oma arvutisse, siis veenduge, et sellised missioonid on oluline "eemaldada", et võitleja, kes on kusagil kaugel lähenemisviise, kuid samal ajal seisab kõrval koos "paanikanupp". Erinevad ülesanded (kuusteist nende mängus) siis välja taktika konkreetsele olukorrale. Üks taktika on olla vajaduse korral hävitada vaenlase juht vajadusel teise taktika õõnestada sõjaliste rajatiste ja hoonete ja täiesti teistmoodi tegutsema, kui teil on osa maandumise poole torman sügavas taga vaenlase leeri vaenlane.

Et Sniper: Ghost Warrior play ja täidab kõik ülesanded on neli liiki snaiper relvad. Shoot need vintpüssid peaks saama. Sest selleks, et lüüa on vaja võtta arvesse trajektoori bullet tehes paranduse tuule kiirus ja suund, samuti ja gravitatsiooniline komponent.

Peamine relv gamer on erinevaid snaiper vintpüssi, Nujakka relvad, lõhkeained jms § Mängus on 4 tüüpi snaiper vintpüssi. Vastavalt arendajad, trajektoor bullet arvutatakse pärast korrigeerimist tuul ja raskust. Huvitav punkt: niipea kui vajutad oma eesmärgi - kaamera kohe hakata taotlema kuuli lendavad ära! On veel peategelane arsenal relvade ja laskemoona eest lähivõitluses.

Kui sa ikka ei suuda otsustada, kas peaksite Sniper Ghost Warrior download, siis kirjuta search bar brauseril näha Sniper: Ghost Warrior video. Internetis on palju haagiste ja kommentaarid selles mängus. Pärast vaatame need videod, siis veenduge, et mängu Sniper Ghost Warrior on seda väärt, et proovida oma kätt.

Edu! Tehke seda!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more