Järjehoidjad

Sniper: Ghost Warrior 2

Alternatiivsed nimed: Sniper: Ghost Warrior 2

Mäng Sniper: Ghost Warrior 2 - järge Videomängud Sniper: Ghost Warrior, mis on loodud sama firma Varssavis City Interactive sõjalise tukk žanr alates 1. isik. Vasak mängu Sniper: Ghost Warrior 2 pc kolm aastat pärast selle eelkäija alguses 2013. Lokaliseerimine territooriumil Vene Föderatsiooni võttis firma "New Disc".

Poola arendajad on leidnud vähe niši hõivatud mängu. Mängijad, kes on tõeliselt kirglik snaiper tulekahju, mäletan tugevust kaks või kolm mängu, mis pakuvad tõelist ballistika. Et keegi meeldib, saab alla laadida Sniper: Ghost Warrior 2 ja saada snaiper eliit squad loodud erioperatsioonide hävitada halb onud ükskõik kus maailmas nad tahavad oma äri ajada asjade halb.

Erinevalt oma eelkäijast, praegune mäng snaiper Ghost Warrior 2 sätestab missioonid ei leiutanud mõned troopiline riik, vaid spetsiifilise Sarajevo, Filipiinidel ja Tiibetis. Vastavalt geograafilisele asukohale tegevus toimub mitte ainult mägine maastik või linnapiirkondades, vaid ka orienteeruda.

Kõik need kohad on hämmastav pilk kõrgus graafik. See ei ole juhus. Pärast esimest osa Poola snaiper tulistamine on müüdud 3. 000. 000 eksemplari, võiks endale osta Sniper: Ghost Warrior 2 on täiustatud mootor CryEngine 3. Ja see asjaolu on automaatselt paranenud AI, et arvutada käitumist vaenlased oluliselt keerulisi valemeid.

Kui algab Sniper: Ghost Warrior 2 mängu, saate tutvuda järgmiste tähtedega:

• K. "Sandman" Anderson - peategelane, on kapteni auastme, eriala snaiper skaut on salk eliit mereväelaste "Force Recon". Laitmatult omab jahinduses ja shooting oskusi, õpetatakse seda juba varases eas.

• K. Meddkos - laskur Sarajevo, reetur. Dies lõpus mängu.

• Diaz - CIA. Gunner.

• Gomez ja Wheeler - tegelased teine ​​plaan.

Selleks, et otsustada, kas mängida see snaiper shooting simulaator, võite otsida internetist selle mängu Sniper: Ghost Warrior 2 video. Pärast vaatame mitmeid videosid ülevaateid ja haagiste mängu, siis näete ise, et teine ​​osa Poola snaiper tulistamine töötanud palju parem kui esimene. Lisaks, välja arvatud, et siin rakendati täiesti realistlik ballistika pildistades Sniper: Ghost Warrior 2 saab kasutada 6 snaiper vintpüssi, öise nägemise seadmed, Nujakka relva, erinevate lõhkekehadega, klaasid ja nii termokaamerad jne Paljud mängijatele, kes on fännid snaiper simulaatorid meeldib selline tõsine lähenemine shooting, kui teil on vaja kaaluda mitte ainult raskust, vaid ka tuule kiirust ja suunda, asukoht, hingamissagedus mängija, kaugus sihtmärgini. Need ja muud üksikasjad mäng võib leida, kui sa lähed mängu ametlikul kodulehel http://www. ag. ru/games/sniper-ghost-warrior-2 külastavad iga mängija, kes Toss kõik kahtlused ja otsustada Sniper Ghost Warrior 2 alla laadida ja installida mängu arvutis veeta mitu tundi läbisõidu pakutud arendajad missioone.

Olge hoolikas, täpne, ülesannete, nähtamatud vaenlased ja samaaegselt määratud.

Edu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more