Järjehoidjad

Soldiers Inc: Mobile Warfare

Alternatiivsed nimed: Soldiers Inc

Game Soldiers Inc Mobile Warfare sõda sõja nimel.

. Plarüüm on saanud sõjaväe- ja majandusstrateegia arendajana kuulsuse ning selle kollektsioonis on üha rohkem uusi meistriteoseid. Soldiers Inc Mobile Warfare oli mäng"Conflict"jätkuks ja see ilmus 2013. aastal. Uute tehnoloogiate abil loodi uus seeria. Kohanimede ja tähemärkide simuleerimine toimus täiustatud 3D-graafika abil ning animatsiooni jaoks kasutati 3D-skannimist ja liikumisvõtteid.

Soldiers Inc Mobile Warfare'i saab alla laadida tasuta, kuid mõned lisandmoodulid maksavad raha. Seadetes ostude turvalisuse huvides on parem panna parool ja mitte öelda kellelegi.

Suzhet mängu.

Eventsed aastal 2037. Selva de Fuego autorite poolt leiutatud riigis, mis on Lõuna-Ameerikas. Siin on palju vägesid ühe eesmärgiga, et saada valem"Panacea"ja mõista, kui ohtlik see on.

Createeris vaktsiini Corporation"Phoenix", öeldes, et nende leidmine lahendab paljusid probleeme. Selle mõju inimkehale on ainulaadne, kogudes nii füüsilisi kui vaimseid andmeid. Olles saanud teiste ees eelise, saate kiiresti ära kasutada võimsust, kehtestada oma korralduse ja isegi juhtida maailma. Alates iidsetest aegadest on paljud seda leidnud ja nüüd on tõeline oht, et see valem satub kurikuulsate kurjategijate kätesse.

Umbes leiutajate teadlaste tõeline sõda laiali. Ametisse läksid lobitööd, ettevõtted, mässajad, riigi- ja erarmeed. Mängija valib selle küljeseadme ja, kui ta liigub, läheb Selva de Fuego laagrisse vabasse territooriumile purunema ja areneda selle tugevdatud baasiks.

Mängu brauseri versioon võimaldab teil laadida Soldiers Inc Mobile Warfare'i arvutisse. See ei erine mobiiliversioonist, millel on samad omadused:

  Mängprotsessi omadused.

 • Vaba tasuta mängu protsess
 • 2
 • Kõik keelele juurdepääs
 • Excellent graafika üksikasjad 3D
 • Ahvatlev võitlus
 • Osalemine missioonidel
 • Liitude loomine
 • Üks ühe mängija soovitused

Game Soldiers Inc Mobile Warfare asendusliikmed sõjalised operatsioonid hetked kergendust, et saaksite pöörata tähelepanu:

 • Events Ressursid
 • Väe ja varustuseõli
 • Järgmisseadmed
 • Saidi uurimiseks
 • ülesannete jaotamine

Peate alati meeles pidama, et vaenlane pidevalt oma jõudu üles ehitab. Selle vastu võitlemiseks peate vajama ka kiireid tankereid, kiirlennukeid, luurelennukeid, lahingroboote ja hästi väljaõppinud sõdureid. Ära unusta uurida ümbritsevaid alasid. Tänu tutvumisele ei taga te mitte ainult baasi lähenemist, vaid on ka võimalik leida mineraalide hoiuseid või leida tähtsate esemetega vahemälu.

Sõdurite varustuse oluline roll. Soldiers Inc Mobile Warfare mäng võimaldab teil edukalt kombineerida olemasolevaid vormirõivaid ja relvi. Saate luua efektiivse mudeli, mis on peaaegu haavatav, mobiilne ja taktikaliselt täiuslik sõdalane. Eesmärgi saavutamiseks vali, milline saab olema teie käitumine. Mõnikord on parem rünnata esmalt, kasutades üllatuslikku mõju. Teist korda on parem ennast kaitsta, kasutades piirkonna iseärasusi hästi.

Game Soldiers Inc. võtab aktiivse koostöö teiste mängijatega. Mõnega on vaja sõlmida sõbralikud kokkulepped ja luua liite, teised muutuvad ägedate vaenlasteks. Osalege turniiridel, täielikke külalistele ja läbige külalistele saavutusi saavutatud väärtuslike auhindade saamiseks. Võibolla kõike, peamine ei ole loobuda!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more