Järjehoidjad

Conflict. The Art of War

Alternatiivsed nimed: Solders Inc.

Conflict Game Art of War - võimuvõitlus.

Conflict AVP - strategiya Art of War, neile kasutajatele, kes soovivad luua oma võimsa kaasaegne armee ja saada staatust väejuht ja ületamatu mudrogo pravitelya. Eripäraks selle konkreetse brauser multiplayer online mängud on, et inimesed siin võitlevad omavahel, ei orke ja Goblins sõjaväebaasid, jalavägi, raske soomukid, lennukid ja no muinasjutt tähemärki.

Vse Tegevus toimub väljamõeldud Aafrika riigis. On mineraale ja haruldaste loodusvarade ja mängija, kes saab kontrollida kaevanduste ja võim, saavad täiesti maailma valitseda. Kuid mitte kõik nii lihtne see maailm on suur konkurents, korporatsioonide ja riikide vahel, arvestamata kohalike rühmade ja jõugud, tahan saada, mida nad tahavad. Seega on ainult hoolikalt kavandatud strateegia võit, vaid ehitatud sõjapidamise ja tark ressursside eraldamist sõjaväebaasi võimaldab mängijal seisukohta võtta, tuleb arvestada kõiki teisi.

Mäng konflikti AVP registreerimine on nõutav see võib olla lihtsalt pool minutit, on vaja tulla nime vastavas valdkonnas e-posti aadress ja mäng parooli, selles mängus ei ole korras kinnitada postiaadress, kohe pärast neid lihtsaid samme, kui saad minna lavale õppimist.

 

 

Omadused konflikti AVP.

Kohe esimesel pilgul, näebki väga kvaliteetse mängu. On selgelt näha kõiki üksikasju ja maastikud, isegi siledal pinnal kõrvetav päike kõrvetas maa. Armastus korraldus salvestatud tausta, annab meeleolu ja heliefekte täiendada realism, mis toimub arvutiekraanil.

Action mängu Art of War Konfliktid algavad üsna üksikasjalik õpetus. Mäng on mitu arenguks vajalike vahendite:

    Kütus
  • ;
  • Boepripasy;
  • Prodovolstvie;
  • Almazy;

Vse selliseid vahendeid on vaja esmase ehitus meeskond, sõjaväe, julgeoleku ja ressursside hooned, mille tulevikus saab ehitada ja tugevdada armee on valmis seisma silmitsi vastased.

Aasta alguses, arendajad ei säästa kõige väärtuslikum mängu raha - teemandid, nii käsutada on väga ettevaatlik, sest kõrgemal tasandil saavad nad ei ole nii lihtne, ja nad võivad vajada palju.

Mängu eesmärgiks luua tõhus ja võimas armee haarata kontrolli kõigi uusi territooriume on rohkesti väärtuslikke ressursse, kuid mängijad võivad valida muid võimalusi arendada oma allüksused. Ilma War Soldiers Inc. ei teinud, kui kasutaja ei ründa ise, siis on ehitada tugev riigikaitse, või minna diplomaatiliste kanalite kaudu, sõlmides lepinguid kaitse ja mittekallaletungi.

Mängus lisaks reaalne kandidaati on arvuti taga, ja seal on virtuaalne vastased. Robotid on kohalikud jõugud, nad ei karda rünnak, kuigi nende väed ja mitte väga tugev, võib tuua probleeme.

Art of War mängu vastuolus jaotus jõud - solvav ja kaitslik. Mis armee tugevdamiseks strateegia sõltub valik mängija, kuid pidev ressursside nappus võib täienes rünnak muudel alustel, muutes mängu agressiivsemaks ja huvitav, sest lihtsalt keegi ei puutu. Teine suurepärane kingitus arendajad punkris, on võimalik peita väed ja ressursid ning pärast kogunemine jõud äkki rääkima vastane.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more