Järjehoidjad

Vallutamise laulud

Alternatiivsed nimed:

Songs of Conquest on käigupõhine strateegia, mis rõõmustab kindlasti kõiki selle žanri fänne. Mängul on klassikalises stiilis graafika, mis annab sellele aegade võlu, mil kolmandad kangelased olid üks populaarsemaid mänge. See projekt on paljuski sarnane mainitud mänguga ja teiste sarja mängudega. Samas on mäng oma eelkäijatest paljuski parem.

Enne laulu Songs of Conquest esitamist valige fraktsioon, mis teile meeldib. Mängus on neli fraktsiooni.

  • Arleoni rahvast koos rüütlite ja ratsaväega, kuid selles fraktsioonis on ka ebatavalisi üksusi, nimelt haldjad ja metsavaimud.
  • Rana soo elanikud võitlevad iseseisvuse eest oma rõhujate vastu. Nagu võite arvata, on need intelligentsed konnad, kilpkonnad ja isegi draakonid.
  • Lot nekrutid, teadlased ja kultistid.
  • baariumi palgasõdurid kõrbepiirkondadest.
Iga fraktsiooni jaoks on saadaval ka

A lugude kampaania.

Fraktsiooni valikusse tuleks suhtuda ettevaatlikult, sest mängu ajal pole seda võimalik muuta ja erinevalt teistest sarnastest mängudest ei saa siin kokku panna armeed, kuhu kuuluvad erinevate fraktsioonide üksused. Saate röövida ainult teiste rühmituste olendite eluruume, kuid te ei saa palgata sõdalasi. Sarnane on olukord ka vaenlase lossidega. Pärast linna hõivamist on teil kaks võimalust, põletada see ja seejärel ehitada või meelitada elanikud enda poole. Viimasel juhul kasarmud töötavad osaliselt teie jaoks, kuid sinna saate palgata ainult oma fraktsiooni sõdureid. See pole kõige mugavam variant, kuna korra säilitamiseks on sageli vaja kangelase pidevat kohalolekut linnas. Kui me räägime suurest linnast, siis on kolmas variant - okupatsioon. Suurte linnade puhul on see võimalus ainuke. Linnas vägesid palgata ei saa, küll aga saate ressursse, mida selline asula pakub.

Linnasid saab arendada, tõstes hoonete taset ja laienedes, et saada rohkem kasumit ja oma meeskonnas rohkem üksusi.

Armeede täiendamine mängus toimub iga päev, mitte kord nädalas. Seetõttu tasub kogumispunkti täpsustada, et mitte iga päev kõiki kasarmuid külastada.

Võitlusrežiim on traditsiooniline, kuid mitte ilma erinevusteta. Välja on jagatud kuusnurksete lahtrite ruudustikuga. Sellel võib olla takistusi. Kuid on ka uuendus küngaste näol. Pärast mäe hõivamist saab lähivõitlusüksus oma omadustele lisatasu ja pikamaaüksused suurendavad oma rünnakuraadiust. Enne lahingut saad oma eelistustest lähtuvalt paigutada üksused oma poolele väljale. Üksuste arv sõltub kangelase arenenud juhtimisest.

Taseme tõusmisel täiustab kangelane üht oma arsenalis olevatest oskustest või saab õppida uue. Iga kaheksa taseme järel saate valida spetsiaalse võimsama oskuse.

Igal kangelasel on varupesad matkavarustuse, amulettide või relvade jaoks. Õigesti varustades saab lahingu ajal suurendada liikumisulatust kaardil või tõsta kaitse või rünnaku parameetreid.

Songs of Conquest ei saa kahjuks arvutis tasuta alla laadida. Kuid saate mängu osta Steami mänguväljakul või ametlikul veebisaidil.

Kui teile sellised mängud meeldivad, ei tohiks te kindlasti seda ilma jätta! Sukelduge maagia ja kangelaste maailma!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more