Järjehoidjad

Sonic Generations Nostalgia Edition

Alternatiivsed nimed: Sonic Generations Nostalgia Edition

Protsessor: Core 2 Duo 2 GHz / Athlon 64 X2 4000 +

RAM: 2GB

Videokaart: 512 MB mälu

Disk Space: 11 GB

Game Sonic Generations töötati projekteerijad ja programmeerijad Sega kuni 20. aastapäeval üks populaarsemaid tähemärki arvuti maailmas - siil nimega Sonic. Sonic Generations ilmus peaaegu kõikide olemasolevate mängude platvormi ja plot oli läbi fännide julge siil kiirus kõigis osades mängu seeria, meenutades, iga tema seiklustest. Mäng suunab peategelane ajal kõikide eelmiste osade mängu, alustades esimesest mõnel saab reisida täita ise.

Computer teekond

On märkimisväärne, et areng mängud erinevatel platvormidel oli mõningaid erinevusi konsooli versioonid, ning üks, mis ilmus arvutid. Niisiis, Sonic Generations PC on mitmeid olulisi erinevusi. Esimene on lihtne liikuda läbi mängu tasemel, maailma, millest igaüks pääseb erilist asukohast maailmas valiku tasemed tugevalt meenutab algtasemeid algusosas Sonic mängud. Esmatasandi navigatsiooni Sonic Generations on täiesti interaktiivne, siis saab teha kõike sama palju kui kõik teised - run, jump, suhelda esemeid meie ümber, et ainus asi, mis ei ole alguspunkti, nii et vaenlased ja saad liikuda ilma ohutu komistavad teine ​​mutant või langevad naelu. Esialgu mäng Sonic Generations annab meile peaaegu värvitu maailma tasandil valik, kuid nagu te arengut läbi värvi see muutub heledamaks ja avab uue taseme, kes kangelane klassikalise maailma Sonic, kaasaegne ja hiljem avas kolmanda maailma - ajastu Dreamcast.

Sonic Worlds

Kõik kolm mängu maailma erinevad üksteisest, kuid säilitada üldine õhkkond. Iga tase mis tahes maailma koosneb neljast omavahel episoode, ja igal tasandil avatakse möödumisel eelmise ja see ei ole tähtis, kuhu maailm kohtleb selle taseme, mäng on range järjekorras. Pärast läbipääsu tänapäeva maailmas, kui Sonic on võimalik võita peamine boss tänapäeva maailmas Sonic avatud ja boonus neljas maailmas, mis on vigane mehhanism, mille peategelane peab koguma seitse Chaos Emerald. Kui kõik kivid on kogutud, ja mehhanism on fikseeritud, pääsete lahing kaabakas kõiki mängu maailmad.

Boonused

Igas aktide iga tase mäng on peidetud boonus Red Star Ring, mis annab võimaluse avada uusi, uurimata varem oskusi, suurendada oma sõidukiirust või kõrgus hüpped kangelane või lisada uut tüüpi rünnak, mis ei ole lihtsalt tööd teile reisile . Te peaksite olema ettevaatlik, sest asukoht viis hinnaline rõngad sa avastad üks paljudest sõbrad Sonic, väike dialoog enne iga episoodi. Pärast läbimas kõik tasemed, mäng ei ole lõppemas ja enne mängija avab lisaauditite kus ta ei saa ainult mängida Sonic, kuid ka muid sümboleid, etendades ülesanded ja saada mõned ekstra kasu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more