Järjehoidjad

Metsa pojad

Alternatiivsed nimed:

Sons of the Forest ebaharilik õudusfilmi elementidega detektiivitulistaja. Selle arvutiga saate mängida. Graafika on väga hea, maailm näeb realistlik. Muusika loob süžee õigetes kohtades salapärase atmosfääri. Tegelased on professionaalselt häälestatud.

Loomissiooni käigus satub teie kangelane saarele, mida peeti asustamata. Tema ülesanne on leida ja tagastada lennuõnnetuse tagajärjel kaotatud miljard. Kuid läbisõidu käigus selgub, et raha leidmine ja tagastamine ei saa olema sugugi lihtne, sest saarel elavad kannibalid, kes ei ole vastumeelsed kaaslaste ja teiega näksimisest.

  • Avastage õnnetuspaika ja aidake ellujäänuid
  • Hankige relvi ja muid esemeid, mis võivad kasuks tulla
  • Uurige ümbritsevat maailma, et mõista, mis toimub
  • Ehitage turvaline varjualune
  • Ära lase verejanulistel mutantidel ennast ja su sõpru tappa

Mäng on üsna keeruline ellujäämise simulaator, kus sind ja su meeskonda pidevalt jahitakse.

Teid ootab palju lahinguid deemonite ja mutantsete humanoididega. Võitlussüsteem on arenenud, kuid väike treenimine mängu alguses aitab teil esmaseid oskusi omandada. Paljuski määrab võitluse tulemuse relv. Kasutage kirveid, nuge, püstoleid ja isegi granaate. Võib tunduda, et saarel elavatel olenditel pole sellise arsenali vastu mingit võimalust, kuid see pole nii. Võitmiseks peate pingutama kogu oma jõu. Katsetage erinevat tüüpi relvadega, kuni leiate oma mängustiilile sobiva.

Hea valgustusseade on väga kasulik. Saarel on palju koopasse, mida saate uurida ja hea valgusega on seda lihtsam teha.

Lähivõitlusrelvad on lisaks võitluses kasutamisele kasulikud ka varjupaikade ehitamisel. Kirves on eriti kasulik puidu töötlemisel.

Varjualune võib olla mis tahes suurusega. Soovi korral võite ehitada isegi hiiglasliku häärberi, kus nii teie kui ka teie abilised kaaslased mugavalt elate. Hoolitsege parima turvalisuse eest, usaldusväärne tara kodu ümber ei lähe kindlasti üle.

Metsapoegade mängimist ei soovitata alaealistele ja muljetavaldavatele inimestele. Seal on palju vägivaldseid ja šokeerivaid stseene.

Maastikud on ilusad ja näevad välja tõelised, kui mängu käitaval arvutil on piisavalt jõudlust.

Püüdes deemonite hävitamist, ärge unustage toitu, korjake marju, jahtige ja püüdke kala. Arendajad on püüdnud muuta ellujäämisprotsessi võimalikult reaalsusele lähedaseks.

Mäng muudab kellaaega ja isegi aastaaegu. Oluline on varuda piisavalt puitu ja toiduaineid enne talve saabumist ja varude hankimine muutub keeruliseks.

Sons of the Forest tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu saate osta arendajate ametlikul veebisaidil või Steami portaalis.

Kui teile meeldivad ellujäämise simulatsioonimängud, alustage mängimist kohe! Lisaks loodusega võitlemisele leiate sel juhul palju ohtlikke vaenlasi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more