Järjehoidjad

Soulland Reloaded

Alternatiivsed nimed:

Soul Land Reloaded on populaarse MOBA RPG žanri mäng, mis on kohandatud mobiilseadmetele ja tänu millele saate igal pool põnevalt aega veeta. Graafika on koomiksistiilis särav ja värviline. Jõudlusnõuded pole kõrged, nii et isegi kui sul on aeglane nutitelefon või tahvelarvuti, saad suure tõenäosusega sellega mugavalt mängida. Häälnäitlemine on tehtud professionaalselt, muusika on energiline.

Siin on kultusmängu Soul Land uuendatud ja ümbermõeldud versioon. Algse väljalase arendajad on seda väljaannet testinud ja heaks kiitnud.

kangelast on veelgi rohkem ning võimalused nende täiustamiseks ja kohandamiseks on palju laiemad.

Täitke lühike õpetusülesanne, mis ei võta kaua aega, sest liides on intuitiivne ja lihtne, seejärel alustage mängimist.

 • Looge kangelaste meeskond
 • Osalege lahingutes ja koguge kogemusi
 • Tõstke oma võitlejate taset
 • Koguge kaarte, et suurendada oma meeskonna sõdalaste klassi
 • Suhelge teiste mängijatega sisseehitatud vestluses
 • Looge gilde ja täitke rühmaülesandeid
 • Täiendage oma varustust, et muuta oma armee veelgi tugevamaks

Nimekiri on väike, aga need on vaid põhitegevused, tegelikkuses on ülesandeid palju rohkem. Saate Soul Land Reloaded mängida nii kaua kui soovite ja alati on midagi teha.

Sel juhul pole kasutuid materjale ega kangelasekaarte. Ressursid, mida te ei vaja, saab teisendada kasulikeks.

Võidelge kõigis mängitavates kohtades ja hoidke võite.

Hetkel mängus saadaval olevad täielikud süžeed:

 1. Võtke Tang Sani uskumatu teekond
 2. Otsige Shrek the Seven Devils mängu avarustest
 3. Külastage Seagodi saart
 4. Leidke hingeloomad

Süžee on huvitav. See valmistab teid ette raskemateks lahinguteks teiste mängijatega või kollektiivsete missioonide täitmiseks võrgus.

Kangelastel on oma klassid tavalisest legendaarseni. Võitleja oma meeskonda saamiseks peate hankima teatud arvu kaarte. Pärast rohkemate kaartide kogumist saate võimaluse selle tegelase klassi suurendada.

Võit sõltub väga sageli meeskonna koosseisust. Õige meeskonna kokkupanek on kunst. Valmislahendusi saab leida internetist või ise katsetada.

Kontrollige, kui edukalt suudavad teie võitlejad koos võidelda. Lihtsaim viis on duellides teiste sõdalaste salkadega areenil.

Arendajad on huvitatud uutest mängijatest, seetõttu on nad teinud jõupingutusi, et saaksite kiiresti areneda ja läheneda kogenud sõdalaste tasemele.

Sisselogimise eest saate heldeid preemiaid, need on eriti kasulikud mängu esimestel päevadel.

Mängusisene pood värskendab sortimenti regulaarselt. Saate osta kangelasekaarte, varustuse täiustamise materjale ja muid kasulikke esemeid. Makse aktsepteeritakse mänguvaluutas või pärisrahas.

Saate Android-s tasuta alla laadida

Soul Land Reloaded, klõpsates sellel lehel asuval lingil.

Hakkake mängima kohe ja looge oma võitmatu meeskond!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more