Järjehoidjad

Chronose hinged

Alternatiivsed nimed:

Souls of Chronos on RPG-mäng, mida saate mängida arvutis. Klassikalises stiilis heade detailidega graafika, mis meenutab RPG žanri esimesi mänge. Tegelaste muusika ja häälnäitlemine tekitavad nostalgiat 90ndate järele.

Mängu sündmused leiavad aset viisteist aastat pärast apokalüpsist. Maailm ei surnud selle katastroofi ajal, vaid muutus igaveseks. Astella provintsilinn, mis asub Valoisi impeeriumi kauges nurgas, tunneb endiselt katastroofi tagajärgi.

Ametlikud võimud on kaotanud olukorra üle mõjuvõimu ja seetõttu on kohalike jõukude, salapäraste välisjõudude ja kuritegelike kogukondade vahel sagedased kokkupõrked. Asjad on nii halvasti, et maagiline maailm hakkab libisema globaalsetesse konfliktidesse, mis võivad tsivilisatsioonile korvamatut kahju tekitada.

Maailma lootus on uus elanikkond, kellel on ajakontrolli supervõimed. Neid olendeid kutsutakse Chronoks, ainult nad suudavad peatada eelseisva katastroofi.

Peategelased on tüüp nimega Sid, kes peaaegu õnnetuses hukkus, ja tüdruk Torii, kellel on Chrono eriline kingitus.

  • Koguge Astella elanikest mõttekaaslaste tiim
  • Avastage fantaasiamaailma ja saage teada, mida saab selle päästmiseks teha
  • Lüüa kohatud vaenlased, et oma missioon lõpule viia

Mäng meeldib eelkõige klassikaliste RPG-de austajatele ja animesõpradele. Selliseid mängijaid on päris palju, sest mängu publik on lai.

Isegi kui te pole kunagi esimesi RPG-sid mänginud ega tea, mis on Anime, tasub siiski proovida mängida, tõenäoliselt see teile meeldib.

Kellele mängu ei soovitata, on neile, kellele lugeda ei meeldi. Suhtlete sageli maagilise maailma elanikega, seega tuleb palju dialooge. Ilma arvukate vestlusteta ei saa te kohalike elanike toetust ja komplekteerida neist lahinguvalmis meeskonda.

tegelast liiguvad reaalajas ümber maailma. Lahingute ajal lülitub mäng käigupõhisele režiimile, kui teie sõdalased vahetavad ükshaaval lööke vastastega. Rünnaku asemel võib kasutada tervendavat ja muid loitsusid.

Süžee on üsna pikk, võimeline üllatusteks ja ootamatuteks pööreteks.

Lisaks looülesannetele saate täita kõrvalülesandeid. See võimaldab teil kiiresti koguda piisavalt kogemusi ja tõsta meeskonnaliikmete taset. Kui jõuate tasemele, saate valida, milliseid olemasolevaid oskusi täiustada või uusi oskusi õppida.

Relvad ja maagilised esemed mõjutavad ka meeskonna tugevust. Valige iga võitleja jaoks õige varustus.

Loo lõpuks kohandate meeskonna täielikult oma stiiliga ja Souls of Chronose mängimine muutub huvitavamaks. Ainult siis, kui tagate, et kõik võitlejad täidavad talle lahinguväljal määratud ülesandeid, saate alistada kõik ülemused ja päästa maagilise maailma.

Souls of Chronos tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saab osta Steami platvormilt või arendaja veebisaidilt.

Installige mäng kohe, et päästa maagiline maailm Chrono talendi abil!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more