Järjehoidjad

SpaceInvasion

Alternatiivsed nimed: SpaceInvasion

Tuttavaks mängu SpaceInvasion võrgus. Läikiv uus universumid ja hävitamine maailmad, mis on miljoneid aastaid vana, saate nautida skaalal seda mängu nii palju. Online mäng SpaceInvasion hakkab brauseris. Aga enne kui sukelduda pea tähe lahing, pilk süsteemi nõuded on meie mäng. SpaceInvasion online mäng jookseb brauser. Tööta korralikult, peate installima Adobe Flash Player. Praegu toetab peaaegu kõiki populaarsed brauserid. Kuna riistvara - piisavalt tasemel ja arvuti Pentium 3, 16 MB RAM, Peaasi, et oleks juurdepääs Internetile.

Osale mängus SpaceInvasion ei tekita vähimatki probleemi. Selleks, et hakata mängima peate täpsustama valitud hüüdnimi - hüüdnimi, parool, e-posti aadress, sünnikuupäev, elukohariik ja Teie märku nõustumisest käesoleva lepingu tingimustest. Registreeri SpaceInvasion annab teile võimaluse saada uudiseid mänge, samuti olulist mängu sündmusi oma postkasti, kui soovite, võite affiliate jaotus.

SpaceInvasion online registreerimine võimaldab teil olla üks maailma galaktikad. Võite luua oma tähe süsteemi, või sõlmida juba olemasolevat.

Center oma star galaktika - planeedi, millel võib olla mitmeid eeliseid, kuid võib olla puudusi. Üks peamisi kvaliteedi parameetrid planeedi - ressursside olemasolu kohta arengule (Kryptonite, maagi, metallide, vürtside), milline on atmosfäär võib ka sinu elu keeruliseks ja energiat saab toota ühel viisil kolmest. Ka iga planeedil on oma keskkonna temperatuuril, selle füüsilised mõõtmed ja koordineerib galaktikas. SpaceInvasion online mängu, nii et saate kiiresti parandada oma planeedi, majanduslik ja sõjaline areng maailmas saab vaadata in "läbivaatamisega planeedil." Ka teil on vaadata hoonete teaduslikult parandusi ja ehitada ja treenida laevastikku.

Mängi mängu SpaceInvasion online, alati põnev, see aitab lõõgastuda, kuid see jääb kus sa pead kasutama oma päts sest ilma pädev, taktikaline ja majanduslik ettevalmistus oma laevastiku ja teie planeet on hävitatud vastased.

Kui otsustate investeerida vahendeid teadus - see on väga hea liikuda, sest invistitsii teaduse toovad kasv ressursside hankimine või võimu laevastikku. Seas hooned väärib minu, kes tegeleb metallide ekstraheerimiseks, kryptonite - kaks suurt hooned, mis annab energiat ja ressursse, et ehitada. Saadud rikkuse tuleb hoida laost. Play online mängu SpaceInvasion sa väga tihti, ja saate jälgida elu oma planeedil, kuid ei unusta lahingu laevastiku ja iga endast lugupidav mängija peaks olema oma laevastik. Poes on teil võimalus osta spetsiaalne töö, mis töötab kui sa mängid SpaceInvasion. Mis SpaceInvasion saab mängida kõikjal koos Interneti-ühendus - kas see on mobiiltelefon, tablett või vana arvuti. Stellar lahing tuleb murdmas oma planeeti annab sulle võimaluse kohtuda uute inimestega ja lõbutseda.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more