Järjehoidjad

Space Rangers HD

Alternatiivsed nimed: Space Rangers HD

Game Space Rangers HD: revolutsioon - suurepärane näide sellest, kuidas uuesti välja mäng HD formaadis võib muuta oma elu. Uue projekti hingamine fännid saavad "meenub noorus", mängides oma lemmik mäng on täiesti uuel kujul. Lisaks tõenäosus meelitada uut publikut on piisavalt suur - noorte mängijate lõpuks pöörata tähelepanu Space Rangers, tajudes neid kui midagi uut ja väärt, mitte siis, kui ta nägi godforsaken haruldase raamatu, kus ta mängis rohkem nende vanaisad.

Ajal, mäng Space Rangers HD: War Apart loodud tunne, olles esimene ja ainus projekt, mis võib edukalt kombineerida parimaid elemente kõige erinevat mängu žanrid. Teisel osa mängu lisades põimunud RPG ja arcade, strateegia ja tekst külalistele. Seega arendajad ja otsustati uut elu on selles mängus. Lisaks uus formaat projekti uhke lisaks mõned uuendused.

Enne tuleb mäng Space Rangers HD: alla Revolution. Praeguseks on mäng jookseb sujuvalt kõikide olemasolevate operatsioonisüsteemide, mis on üsna mugav ja lihtne eristada paljusid teisi projekte. Samuti saab projekti tõrgeteta isegi laiekraanide pilt sel juhul tundub lihtsalt fantastiline. Pole kahtlust, et ajakohastatud versiooni mängu Space Rangers HD: revolutsioon on palju huvitavam mängida, mitte ainult parem kvaliteet, aga lahe graafika.

On lisatud ja mõned uuendused gameplay ise. Näiteks arendajad otsustanud veelgi keerulisemaks protsessi võitlus ja sõjakas peale robotite dominators lisanud uue klassi vaenlased - ruumi piraatidest. Pinge mäng te tunnete kohe pärast suudab Space Rangers HD: War Peale allalaadimist. Esitleb saladus ja öelda, et sa saad valida, kummal pool kaitsta oma iseloomu. Nüüd võite saada selle lepingu osaliseks, Inimkoalitsiooni ja toetada jõududega paha.

Oluliselt muutunud ning loetelu soovitas ülesandeid. Eelnõus versioon HD-külalistele ja missioone sai palju ja teha neid veelgi huvitavamaks. Mäng oli rakendatud läbirääkimiste funktsioon ja tegelased võivad mõjutada nende vastased, kutsudes neid meelt muuta ja "oktüüli" nii rääkida.

Kiiresti sõita Space Rangers HD: Revolution laevade teksti seiklus lovers, sest siin nende arv kasvas mitu korda. Sul on võimalik harjutada mindfulness ja loogika, luure ja agility.

Visualiseerimiseks (nende jaoks, kes ei ole kogenud mäng) ja võrrelda eelmise versiooniga (neile, kes on juba olnud kogemusi projekti), soovitame otsida mäng Space Rangers HD: Revolution video haagis, mis on üksikasjalikult kirjeldatud kõik tähtsamaid nüansse mängu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more