Järjehoidjad

Sparklite

Alternatiivsed nimed:

Sparklite põnevus-RPG mäng. See on klassika, mis tuli välja konsoolidele, kuid aja jooksul sai võimalikuks mängida Androidi kasutavates seadmetes. Piksligraafika 90ndate mängude stiilis. Häälnäitlemine on väga kvaliteetne. Muusika kallal töötas kuulus helilooja Dale North.

Riik, kus sündmused toimuvad, nimetatakse Geodiaks. Kunagi oli see rahulik ja ebatavaliselt ilus koht, aga Geodia maadele tuli kaevandusfirma ja kõik muutus.

Ettevõtet teenindab tohutu hulk maa-aluseid koletisi ja titaane. Kurja ettevõttega võitlemine on teie ülesanne.

  • Reisige mööda muinasjutumaailma ja suhtlege selle elanikega
  • Leidke ja uurige peidetud kohti
  • Õppige uusi võitlustehnikaid
  • Uuendage relvi ja varustust
  • Tapa koletisi ja võidelge titaanidega
  • Lahendage mõistatusi, et edasi liikuda

Tänu suurele hulgale ülesannetele võib mäng teid pikka aega võluda. Ärge unustage kellaaega jälgida.

Juhtidest on lihtne aru saada tänu arendajate jäetud vihjetele. Liides on intuitiivne.

Teekond algab pinnalt, kuid edenedes sukeldute sügavamale maasse, hävitades teel ettevõtte kurjad olendid.

Mängu süžee on huvitav ja võib üllatada ootamatute pööretega.

Esimest korda võiksite mängu võimalikult kiiresti lõpetada, et teada saada, kuidas see kõik lõpeb. See võtab rohkem kui 10 tundi, kuid aeglaselt on palju meeldivam mängida. Külastage kõiki kaardil olevaid piirkondi, täitke lisaülesandeid. Koguge muinasjutulise maa avarustesse peidetud esemeid.

Nii saad veeta palju rohkem aega Geodia elanike seltsis, samas kui sul ei hakka üldse igav.

Võitlussüsteem võib esmapilgul tunduda lihtne, kuid see pole nii. Õpitavate loitsude ja tehnikate arsenal on üsna suur. Kuid sellest ei pruugi piisata kõige võimsamate vaenlaste alistamiseks. On vaja valida õige taktika, ilma selleta ei saa titaane lüüa. Nad on väga tugevad olendid ja alistavad teid lihtsas võitluses ilma trikkideta.

Kõigi vaenlaste võitmine on väga oluline, kuid sama oluline on leida lahendus mõistatustele, millega teel kokku puutute. Ainult nende mõistatuste lahendamisega saate avada tee kaugemale.

A Interneti püsiühendust pole vaja, mis tähendab, et Sparklite’i mängimine on võimalik ka seal, kus pole mobiilioperaatorite levi ega wi-fi võrku.

Sparklite'i tasuta allalaadimine saidil Andriod saate kasutada sellel lehel olevat linki.

Installige mäng ja alustage tasuta mängimist. Pärast esimese titaani alistamist peate otsustama, kas soovite osta täisversiooni ja jätkata mängimist või mitte. Pärast täisversiooni ostmist ei pea te tegema lisamakseid ega ostma kaste.

Hakkake kohe mängima, et kaabaka juhitud kaevandusettevõte ei hävitaks maagilise maailma ökosüsteemi! Kõigi vapustavas Geodia riigis elavate inimeste heaolu sõltub ainult teist!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more