Järjehoidjad

Sparta sõda of Empires

Alternatiivsed nimed: Sparta: Options of-Empiress

Sparta: War of Empires - sõjalise ja majandusliku strateegia reaalajas.

Zdes ootate eepilist lahingut, legendaarne feats, ja muidugi põnev seiklus. Sinu peamine eesmärk mängus sõlmib lahing teiste mängijatega, samuti kõige halastamatu kuningas Xerxes. Kes võidab, see ja saada võimu antiikmaailmas.

Dlya võita on vaja proovida üsna luua oma armee, ehitada ja tugevdada seinu oma poliitikat. Aga see pole veel kõik, sest üks olulisemaid komponente on vahendid:

  • Derevo
  • Zerno
  • Bronza

Razobratsya ümber ja alustada Sparta: War of Empires mängida teile appi tulnud ta Leonid kuningas Sparta!

Odnim võimalus saavutada edu on vallutamist naaber poliitika. Selle mängu Sparta: War of Empires sisaldab üle kolmekümne eri üksused, nende hulka kuuluvad:

  • stremitelnye Makedoonia horsemen
  • stoykie Kreeka Hoplites,
  • legendarnye Spartan voiny
  • otvazhnye mirmidontsy

Vse siis need ühte süsteemi ja võitleb kibeda kõrvuti.

Razvivatsya ja mängida Sparta: War of Empires on võimalik mitmel viisil:

  • V kui sa ei ole valmis kohe võitlema tõeline vaenlane, siis on olemas võimalus kätt proovida arvutiga vaenlane. Oracle ütleb teile, kus saab leida taskukohase eesmärk.
  • Takzhe on veel üks võimalus saada rikkaks, ta ehitab Togosa ja seejärel vallutamist kolooniad. Mis sisaldab palju erinevaid vahendeid, nii et enam koloonia on vastavalt oma mõju, seda rohkem ressursse saad. Tõde ei tohiks unustada üllas ülemad tahavad ka võistelda nippe. Seega õigeaegne sõlmisid vastastikuse abi teiste poliitikatega, see teeb teid veelgi võimsam!

Krome seda mängu Sparta: War of Empires annab teile võimaluse luua liit või liituda olemasolevaga. Et seda teha, minge lähimasse saatkonda ja teha oma valik. See peab sisaldama võimalikult palju Pantheon ja arendada. Siis varsti sa saanud uue kuninga Sparta! Siiski, te peaksite olema ettevaatlik, sest lähedal, nimelt idas freestyle Kreeka julm vaenlane Pärsia kuningas Xerxes ja tema armee. Nad pidevalt rünnata Pantheon. Aga ärge heitke meelt, sest võitu pärslaste sõlmimisel jumalate saad Orichalcum, see teeb kättesaadavaks kuninga väed ja annab neile jõudu ja energiat kaks korda. Pärast seda, keegi ei saa seista oma armee.

Prezhde hakkate mängu protsess, mida on vaja minna ametlikul kodulehel projekti ja edastada see lihtne ja kiire registreerimise protsess, mis on järgmised: peate täpsustama Mängu nimi; e-posti aadress; Sisesta salasõna; Tutvuge kasutaja kokkulepe; vajutage klahvi Sparta: War of Empires registreerimist. Nüüd on kõik tegevused sõltuvad ainult sulle, kiiresti koguda tema vapper sõdalased, tugevdada poliitika ja alustada uue matka!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more