Järjehoidjad

Spec Ops: The Line

Alternatiivsed nimed: Spec Ops: The Line

Game Spec Ops: The Line - on multi-platvorm mäng žanr sõjalise tegevuse arendaja Yager Development, avaldatud 26. juunil, 2012. Haardes territooriumil Vene Föderatsiooni 1C-SoftKlab, mis vabaneb mäng vene samal ajal maailma esilinastus. Kutid Yager loonud üsna hea mäng. Kui te mängima hakata Spec Ops: The Line, siis on kindel, kui palju olete nõus, et lugu selles mängus tõesti paistab!

Nii, mäng Spec Ops: The Line lugu sündmused on peategelane, keda siin on Kapten M. Walker. Teda ülem rühma võitlejad visata Dubail et kuna sagedased uskumatult tugev ja pikk sandstorms kaetud liiva, nii et elan sai väljakannatamatu. Enamik kohalikega suutnud võtta linnast välja. Nüüd Duban taga mõned inimesed ja marauding ansamblid. Kui keskosas Dubail põhineb peakorter 33. pataljon shtatovskie armee alluvuses kolonel Conrad. Pärast kuue kuu täielik vaikus äkki tuleb kolonel sõnum default evakueerimine missioon. Olukorra selgitamiseks ja päästeoperatsiooni linnas, saadetakse erirühm "Delta" alluvad Walker. Olles juba Duban, riot aru, et neil on tõeline segadus võidelda.

Game Spec Ops: The Line PC arendajad loodud nii, et see on erinev lõpud. 4 võimalusi mängijatele lõpetada mäng. Point of läbipääsu variant lõpud asub väga viimane peatükk, ja no see ei mõjuta hagi mängija mängu ajal. Seda mängu pakutud lõpud

1. Kapten M. Walker saab kolonel Conrad ennast tappa, või ta sooritab enesetapu, räägi kolonel

2. Kapten M. Walker otsustab tappa kolonel, ja siis rentida üksus, mis toob selle koju.

3. Kapten M. Kolonel Walker otsustab tappa ja hukkuvad tulevahetuses päästmise squad.

4. Kapten M. Walker otsustab tappa kolonel, ja siis kustutab kõik võitlejad päästemeeskond ning ta otsustab jääda Duba.

Kui sa ei ole veel otsustanud, kas Spec Ops: The Line download, siis soovitame leida internetis umbes Spec Ops: The Line läbi. Pärast lugemist mitmeid arvamusi kriitikud või kogenud mängijatele samuti näha ülevaadet videod ja mängu haagised, on lihtsam otsustada, kas teil on vaja alla laadida ja installida oma arvutisse.

Paigaldamine mäng ja mängima hakata, on sul tutvuda järgmisi märke:

1. Eraldumine "Delta" - kapten Martin Walker, 1. Leitnant Adams - Heavy Art. Seersant Lugo - snaiper.

2. Damned (33th pataljon) - Kolonel John Conrad, DJ - sõda korrespondent mob boss, vanemleitnant McPherson, seersant John Forbes.

3. CIA - Kastavian ained, Daniels, Gould, Riggs.

In Spec Ops: The Line missioon. Nende arendajad on sisestatud mäng päris palju. See algab proloog, siis 15 peatükist ja epiloog, nii et igaüks, isegi pickiest mängijatele on kuhu pöörduda.

Kui paeluvad meie lugu mängu, siis minge ametlikul kodulehel http://www. specopstheline. com / index. html ja alla laadida mäng. Muidugi õnnelik kulutada rohkem kui üks tund läbipääsu see põnev ja väga kindlalt tehtud mäng sõjaväe stiilis.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more