Järjehoidjad

Õigekirja jõud 2

Alternatiivsed nimed:

SpellForce 2 on käigupõhiste strateegiate sarja jätk, mida saate arvutis mängida. Graafika on võrreldes mängu esimese osaga palju täiustatud, kuid hetkel tundub see klassika, kuna mängu ilmumisest on möödunud palju aastaid. Sellegipoolest on mäng asjakohane ja ülikõrge eraldusvõimega graafika pole kunagi olnud pöördepõhiste strateegiate kohustuslik atribuut. Häälnäitlemine ja muusikaline saade on kvaliteetsed.

Mäng jätkab eelmise osa süžeed, kuid on eraldi projekt. SpellForce 2 mängimine on huvitav nii selle universumiga juba tuttavatele mängijatele kui ka algajatele. Uute mängijate mugavuse huvides on arendajad hoolitsenud lihtsa ja arusaadava koolituse eest.

Lõpliku versiooni mäng sisaldab kolme kampaaniat, mis avaldatakse lühikeste ajavahemike järel. Leiad palju põnevaid mängus veedetud tunde.

Tegelane, keda mängite, pole lihtne. Ta on iidse suguvõsa järeltulija, kes juhib liini tõelisest draakonist. Kuid ka ülesanne tema õlul ei saa olema kerge.

  • Ühendage oma lipu all kõik liitlased, keda võite leida
  • Hankige kontroll ümbritsevate maade üle, see suurendab peategelase maagilisi võimeid
  • Tugevdage ja laiendage torni, see mõjutab tegelase võimeid
  • Püüdke leida võimalikult palju maagilisi esemeid ja legendaarseid relvi

Maailma päästmise keerulisel teel ootavad teid palju katsumusi.

Missiooni õnnestumiseks peate looma tugeva armee. Parim on see moodustada suurtest sõdalastest, kuid mitte kõik neist ei taha vabatahtlikult teie käsu alla tulla. Mõnda tuleb veenmise ja altkäemaksuga enda poolele veenda, teised saavad isegi lahingus lüüa.

Mängu võitlussüsteem on käigupõhine. Kogu kaart on jagatud kuusnurkseteks lahtriteks. Sina ja su vastased liigute ja ründate kordamööda. Mängija mugavuse huvides tõstetakse meeskonna valimisel esile ala, mille piires ta saab liikuda.

Võides lahinguid, omandavad sõdalased kogemusi ja võivad aja jooksul taset tõusta. Mida kõrgem on tase, seda rohkem oskusi mängijale kättesaadavaks muutub. Sina ise määrad, milliseid andeid paljude võimaluste hulgast arendada. Nii saate järk-järgult kohandada kogu oma suurt armeed valitud mängustiiliga.

Proovige varustada oma sõdalased parimate soomuste ja relvadega. Maagilisi esemeid on kõige raskem hankida. Need suurendavad loitsude jõudu või annavad muid boonuseid. Näiteks suurendavad need meeskonna vastupidavust, mis võimaldab tal ühe käiguga liigutada suuremat arvu rakke.

Võrgurežiimi on täiustatud ja viimistletud. Nüüd on seltskonnas lihtsam mängida. Võimalik on võidelda tõeliste vastastega või mängida mängu koos sõpradega koostöörežiimis.

SpellForce 2 tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami platvormilt või ametlikult veebisaidilt. Väga väikese raha eest saate oma mängukogusse ajatuid klassikuid.

Hakkake mängima niipea kui võimalik, et peatada pimedus Eo maagilise maailma endasse haaramast!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more