Järjehoidjad

Spellforce 3

Alternatiivsed nimed:

Spellforce 3 reaalajas strateegia ja RPG korraga, siin on isegi natuke linnaehituse simulaatorit. Mängul on hea graafika ja suurepärane muusikavalik.

Peate juhtima väikest üksust, et vältida mitut katastroofi ja mitte lasta fantaasiamaailmal koos kõigi elanikega surra. Ära lase oma võimuihast ajendatud kavalal kääbusvalitsejal maailma kaosesse uputada. Teel peate takistama tumedatel päkapikutel hävitavat riitust läbi viimast. Ülesannetega tuleb kiirustada, päkapikud on juba hakanud hingi pimedaks sakramendiks koguma ning päkapikukuningas on jõu ja au nimel kõigeks valmis.

Enne mängu Spellforce 3 mängimist peate nagu tavaliselt külastama tegelaste redaktorit, et valida peategelase välimus.

Järgmisena leiad palju seiklusi fantaasiamaailmas, mis on täis erinevaid imesid ja kaabakad. Kõik, nagu seda tüüpi mängude puhul tavaliselt juhtub.

Läbisõidu ajal valite satelliitide meeskonna, ilma milleta pole võimalik kõiki vaenlasi võita.

Igal kaaslasel on oma oskused ja isegi iseloom. Te ei saa tervet meeskonda endaga kaasa võtta, seega otsustage, kelle valida, olenevalt ülesandest. Mõnikord osalevad kaaslased dialoogis ja see avab täiendavaid vastuseid ning mõnikord säästab see isegi palju aega ja aitab ülesande palju kiiremini täita.

Mängu lugu pole halb, kuid klišeesid ja etteaimatavaid hetki on palju, kuid lõpp üllatab veidi.

Selleks on lisaülesanded mõnikord palju huvitavamad kui peamine süžee ja sageli ei puudu neil huumor.

Mängus on pumpamiseks kuus parameetrit:

  • Julmus - lähivõitlus
  • Distsipliin – kaitse
  • Vastuvõitlus – vibulaskmine
  • Valge maagia – tugiloitsud
  • Elementaarne maagia – elementaarse jõu loitsud
  • Must maagia – vaenlastele tumeda jõuga kahju tekitamine

Igas parameetris oleneb teist, milline arendusharu valida, teine aga muutub passiivseks.

Koguge võidetud vaenlastelt kulda, esemeid ja materjale. See võimaldab teil oma varustust pidevalt täiustada ja aidata neid saatetegelasi. Lisaks langevad mõnikord välja raudrüü ja relvad, mis on kõrgema klassi kui teie kandmisest. Pärast seda varustust saate veel täiustada.

Mänguga tuleb harjuda. Mängu alguses pole kõik ilmselge ja arusaadav, kuid aja jooksul saate selle ilma probleemideta välja mõelda.

See on seeria kolmas mäng. Sellel universumil on oma austajad ja see on huvitav eelkõige neile. Aga siinne süžee pole eelmiste osadega seotud. See on eraldi lugu ja isegi kui olete sarjas uus, on teil huvitav mängida.

Sind ootab

tüüpi tegevusi, saate läbida lugude missioone, mängida täiendavaid ülesandeid või isegi baasi peakorterit arendada ja täiendada.

Spellforce 3 tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või arendaja veebisaidilt. Pealegi on mängu hind üsna madal.

Installige mäng kohe ja alustage oma reisi läbi maagilise maailma!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more