Järjehoidjad

SpellForce: Eo vallutamine

Alternatiivsed nimed:

SpellForce Conquest of Eo on käigupõhine strateegia, mis jätkab kuulsat mängude sarja. Hea graafika pole selle žanri mängudes kunagi kohustuslik olnud, kuid siin on see kõik korras. Mänguüksused ja hooned on detailsed, maailm näeb ilus välja. Häälnäitlemine on tehtud kvalitatiivselt sarja eelmiste mängude stiilis.

Selles loo osas pärib peategelane oma eelkäijalt mantli ja maagilise torni.

Enne kui saad piisavalt võimsaks, et allutada kõik ümbritsevad maad, pead pöörama tähelepanu paljudele asjadele:

  • Õppige loitse, mis aitavad teil lahinguväljal võita
  • Lööge suuri sõjapealikke, et panna nad teid teenima
  • Uurige ümbritsevaid alasid ja kaevandusressursse
  • Saada armeed naaberkuningriike vallutama

Nagu tavaliselt juhtub, tundub kirjeldust lugedes, et mäng on äärmiselt lihtne, kuid tegelikult nõuab lõik teilt leidlikkust ja oskust edasisi samme planeerida.

Sa pead saama vääriliseks järglaseks ja jätkama kampaaniat, et vabastada ammendamatu maagia allikas nimega Archflame.

Eesmärgi saavutamiseks on vaja laiendada kontrolli all olevaid territooriume. Kõikjal teie maadel on väikesed maagiliste leekide taskud. Kasutage neid saadaolevate loitsude arsenali ja maagia jõu laiendamiseks.

Saatke meeskondi igas suunas, et leida oma sõdalastele maagilisi esemeid, ainulaadseid relvi ja raudrüüd.

Need võimsad esemed muudavad teie missiooni lihtsamaks.

Mängu juhtnupud on üsna lihtsad. Lahingu ajal ja kaardil liikudes käid vaheldumisi vaenlasega. Kui teil on juba pöördepõhiste strateegiate kogemus, on seda lihtne välja mõelda. Kui oled algaja, siis väike koolitus aitab sul juhtnuppe omandada, mis tasub enne SpellForce Conquest of Eo mängima asumist läbi teha.

Iga üksus või sõdalane suudab ühe käiguga teatud arvu kuusnurkseid rakke edasi lükata. See vahemaa tõstetakse mugavuse huvides esile. Üksuse läbitav vahemaa sõltub paljudest teguritest.

  1. Maastikutüüp
  2. Kui arenenud on liikumisoskused
  3. Erivarustuse olemasolu

Mõnikord võib see, kui kaugele üksus ühe pöördega jõuab, mõjutada lahingu tulemust.

Kõik sõdalased saavad lahingutes osalemise kogemuse. Kogunenud kogemused võimaldavad tõsta võitleja jõudu uute oskuste õppimise või vanade täiustamise kaudu. Valite, milliseid oskusi teie sõdalased vajavad, ja kohandate need vastavalt teie individuaalsele mängustiilile.

Iga läbimäng on veidi erinev eelmistest. Kuigi kampaaniat saab korrata, genereeritakse asulate, vaenlaste ja kasulike kohtade asukoht uuesti. Seetõttu ärge oodake kerget võitu isegi siis, kui lähete mängu teist korda läbi.

SpellForce Conquest of Eo tasuta allalaadimine arvutis PC kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaali või arendaja veebisaidilt.

Hakkake mängima kohe, et teid SpellForce'i universumisse viia! See on populaarne mängusari, millel on miljoneid fänne üle kogu maailma!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more