Järjehoidjad

SpellForce

Alternatiivsed nimed:

SpellForce on esimene mäng käigupõhiste strateegiate seeriast, mida saate arvutis mängida. Mäng ilmus kaua aega tagasi, graafika on klassikaline, piksliline, nagu neil aastatel igal pool. See ei riku mängu sugugi, kuid seda osa võib soovitada ennekõike SpellForce'i universumi austajatele ja käigupõhiste strateegiate austajatele. Muusikaline saate ja häälnäitlemine meeldivad kindlasti klassikaliste mängude austajatele.

Enne sind on tegevusmäng, mille tegevus toimub fantaasiamaailmas, kus elab mitu rassi.

Valige, kellena mängida:

 • Inimesed
 • Päkapikud
 • Trollid
 • Äike
 • orkid
 • Paljudele mängijatele tuttavad tumedad päkapikud nimega Drow

Kõigi loetletud rahvaste esindajate hulgas on maagiliselt andekaid esindajaid. Ühes põlvkonnas ilmus 13 uskumatu jõuga mustkunstnikku. Need mustkunstnikud moodustasid liidu nimega Ring.

Ringi loomise eesmärk oli taastada õiglus ja lõpetada rahutused maa peal. Seda plaaniti läbi viia rituaalse kutsumise teel, kuid seda ei tehtud kunagi.

Võimuiha, mis sai jagu mitmest võimsast mustkunstnikust, lõhestas liidu ja viis veriste sõdadeni kogu muinasjutumaailmas.

Kui mandriosa jagunes, ühendas Ringi vanemmaag nimega Roen saadud saared maagiliste portaalidega. Enamik liitu kuulunud mustkunstnikest suri. Ülejäänud alustasid oma kutsumisriitusi, lootes alistada Maagilise Leegi, maagilise maailma peamise jõuallika. Kas kellelgi see õnnestub, saate teada, kui mängite SpellForce'i!

Mängu alguses ei ole teie jõud palju. Tugevamaks saamiseks peate kõvasti tööd tegema.

 1. Laiendage ja täiustage oma võlutorni
 2. Võtke kontrolli alla
 3. ümber olevad maad
 4. Alistage mandri võimsaimad sõdalased, alistades neid
 5. Õppige uusi loitse ja looge maagiline jõud

Nende esemete täitmine muudab teie tegelaskuju järk-järgult tugevaimaks võluriks ja võimaldab teil omandada võluleegi jõud.

Seda on võimatu üksi teha, luua tugevamatest sõdalastest koosnev armee ja saata see esemeid ja maagilisi esemeid otsima. Kõige võimsamate sõdalaste hinged on ümbritsetud ruunidesse, rohkem ruunikive kogudes saad võitmatu armee. Oma reiside ajal alistage vaenlased, kellega kohtute, ja saavutage kontroll nende maade ja armee üle.

Valige arengutee ja muutke oma armee oma mängustiilile sobivaimaks.

Varustage oma sõdalased parimate relvade ja soomustega. Täiustage oma grimoaari võimsate uute loitsude abil.

Kogu mänguväli on jagatud kuusnurkseteks lahtriteks, ühe käiguga suudab iga meeskond ületada teatud vahemaa. Käigud tehakse kordamööda vastastega.

Mida rohkem maad te kontrollite, seda rohkem on teil maagilist jõudu. Tugevust saab suurendada, kasutades rännakutel saadud artefakte.

SpellForce'i tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta arendaja veebisaidilt või Steami portaalist. Aastatega on hind oluliselt langenud ja nüüd on tegemist väga väikese rahasummaga.

Hakkake kohe mängima, et maagilisse maailma korda teha ja võluleek vallutada!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more