Järjehoidjad

Ämblikmees: Miles Morales

Alternatiivsed nimed:

Spider-Man Miles Morales on veel üks mäng, mis põhineb Spidermani koomiksitel. Mängus näete tipptasemel graafikat. Häälnäitlemist teostavad professionaalsed näitlejad ning muusika loob atmosfääri.

Mängu peategelase nimi on Miles Morales, just tema valis Peter Parker oma järglaseks. Kui New York Marveli kohal ähvardab oht, pole enam minutitki kaotada, tuleb selga panna Ämblikmehe kostüüm ning päästa linn ja selle elanikud kurjuse jõudude eest.

Enne kui saate mängida Spider-Man Miles Moralesi, peate läbima väikese õpetuse, kuid see ei võta kaua aega. Milesi jaoks läheb see keerulisemaks, ta peab juba mängu ajal uusi funktsioone omandama.

Et kurjaga tõhusamalt võidelda, peab ta õppima:

  • Looge mürgiseid bioplahvatusi, mis võivad kergesti keelata isegi mitu vaenlast korraga
  • Õppige kasutama kamuflaaži, mis muudab selle peaaegu nähtamatuks
  • Kasutage vidinaid tõhusalt ajakohase teabe saamiseks

Lisaks on vaja ühendada akrobaatika võrkude kasutamisega. Suur osa sellest arsenalist polnud isegi tema mentorile kättesaadav, kuid andekad ja püüdlikud õpilased ületavad aja jooksul alati õpetaja.

Mängu kangelase vaenlasteks on alatu energiakorporatsioon ja terve armee kaabakaid, kes on varustatud uusima tehnoloogiaga. Tänavad muutuvad lahinguväljaks ja lahingu käigus peavad paljud võidu nimel ohverdama.

Linnas liikumine on nagu parkour, kuid tegelikult muudab veebi kasutamine tagaajamise veelgi suurejoonelisemaks.

Winter New York näeb ilus välja ja teil on võimalus imetleda lumega kaetud tänavaid ja hoonete fassaade. Miles on hiljuti sellesse linna kolinud ja kõik on tema jaoks uus. Planeedi suurimas linnas pole lihtne end koduselt tunda. Tasapisi saab võitluse käigus iga tänav kangelasele tuttavaks ja ta leiab lõpuks uue kodu.

Lahingusüsteem pole liiga keeruline. Nippe ja oskusi on palju, kuid tänu läbimõeldud juhtimisele ei ole teil raske kogu seda arsenali välja mõelda.

Ärge unustage kogemuste omandamisel oma kangelase statistikat täiendada. Nii on teil lihtsam edasi liikuda. Vaenlased muutuvad tugevamaks ja leidlikumaks ning nende arv sunnib teid nende alistamiseks kogu oma jõu rakendama.

Miles ei jää selle teekonna jooksul üksi, aja jooksul on tal palju sõpru, kes aitavad teda igal võimalikul viisil. Kuid loomulikult peab kangelane täitma kõige raskemaid ja ohtlikumaid ülesandeid üksi.

Mäng meeldib kindlasti kõigile Marveli universumi fännidele. Ta näeb välja nagu koomiksiraamatu lehekülgedelt välja astunud. Kuid isegi kui te mõne ime läbi pole selle fantastilise maailmaga tuttav. Tasub ikka proovida mängida, suure tõenäosusega meeldib, lugu on huvitav ja mängu iseloom sümpaatne.

Spider-Man Miles Morales tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Installige mäng kohe ja tehke Peter Parker oma järglase üle uhkeks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more