Järjehoidjad

Spiral Knights

Alternatiivsed nimed: Spiral Knights

Spiral Knights - multiplayer online rollimäng. Ühendab erinevaid žanre. Loodud armastavad seikluslik sõidud läbi kaardistamata maailmad. Te õpite Kellamehhanismid planeedil ja võidelda selle elanikud. Spiral Knights mäng võib tunduda üsna lihtne, kuid siiski ka tulevikus, siis on tunne, kõik oma võlu.

Mis oleks liikuda kiiresti mängimist väärt, et alustada luua oma konto mängu. Spiral Knights Kes sa jagama teist korda. Ainult õigesti määrata vajalikud andmed:

  • Sisesta oma e-posti aadress;
  • Invent ja kirjutage oma salasõna, mis koosneb vähemalt kuus tähemärki.

Ja võib kohe hakata mängima mängu Spiral Knights. Siin algusjärgus sa tulla nime oma iseloomu, või saate kasutada juhusliku valiku nimi Internet programm. Ja siis luua karakterit - tema varjus pakutud neli võimalust. Sa valida algsed seadmed, ja muide, kui teie iseloom ise on juba mõõk, kilp ja püstol. Ikka on vaja otsustada, värv, mis tulevikus ei saa enam muuta. Praeguses etapis olete andnud oma iseloomu.

Nüüd hakkavad. Uncharted planeet - Kellamehhanismid, saad ootamatu crash oma laeva. Ja sa tema kolm kaaslast, nagu te otsustate izvedyvat territooriumil. Sa leiad end linna Haven. Siin on uskumatu. Maailm on nii fantastiline, et muutub pidevalt kaasas.

Spiral Knights mängida vastavalt kui võimalik koos gildide, mis koosneb neljast isikust, ja võidelda üksi.

Kõik oma varustus ja vajalikud esemed kogu mängu, siis on võimalus müüa enampakkumisel, või lihtsalt osta. Aga seal on ideaalne võimalus teenida

  • Auction ja ressursse
  • Märgid
  • Kraft
  • Retseptid,
  • Edasimüügiks.

Auction ja ressursid - võime müüa oma olemasolevaid ressursse oksjonil jälitatava kõige jooksmine ja kalleid ressursse.

Märgised - lisasissetulekut. Igal tasandil langeb välja peidetud.

Kraft - müüa asju nuumata hindadega.

Retseptid - müük eelnevalt ostetud odav retseptid.

Edasimüük - lõppedes Enampakkumise - pakkuda oma toodet ja müüvad seda.

Üldiselt on vaja keerata sellise pettuse ja parandada oma varustus.

Spiral Knights online mängu arendatud cartoony graafika, nagu lihtne, aga päris kvaliteetne. Nii et sa ei saa takistada, need mängud pakuvad palju rõõmu ja elevust. Gameplay on üsna lõbus, selline arvukus mass võitlused ei täideta igal pool.

Võimalus mängida Spiral Knights tasuta, valmistajate automaatselt suurendada oma ringi fännid ja see meelitas teisi mängijaid.

See põnev maailm ja kõik ei saa langeda, kuid hoia see päris ei ole lihtne. Aga tasub proovida kätt! Järgmiseks maailmas teada!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more