Järjehoidjad

Stalker 2

Alternatiivsed nimed:

Stalker 2 on tulistamismäng esimese inimese vaatega. Saate mängida arvutis. Graafika on väga kvaliteetne ja realistlik, üks parimaid tänapäevaste mängude seas. Häälnäitlemine on professionaalne, muusika sobib suurepäraselt üldise atmosfääriga ega väsi isegi kaua mängides.

Miljonid fännid üle maailma on Stalkeri mängude seeria lisamist kaua oodanud; õnneks ilmub täielik väljalase üsna pea.

Sündmused, milles te osalete, viivad teid Tšernobõli tuumaelektrijaama lähedal asuva linna Pripjati territooriumile.

Nagu mängu eelmistes osades, tuleb teil teha raske teekond läbi maastiku, kus arvukate anomaaliate ja vaenlaste hordide tõttu võib iga samm jääda teie viimaseks.

vihjet aitavad teil juhtnuppe mõista, kuid kui olete juba laskjaid mänginud, pole teil ilma selleta probleeme.

Süžee on huvitav, nagu ka eelmistes osades.

Lõigul ootab teid palju asju:

  • Avastage tsooni, otsides kasulikke esemeid ja kõrvalekaldeid
  • Laiendage oma relvaarsenali ja muutke neid
  • Tutvu tsooni elanikega ja leia nende hulgast sõpru
  • Õppige uusi võitlustehnikaid ja muid kasulikke oskusi
  • Tehke ülesannete ajal seda, mida teilt nõutakse, täitke preemiate ja kogemuste saamiseks lisaülesandeid

See on väike nimekiri sellest, mida teete, kui mängite Stalker 2 arvutis.

Omal ajal võitsid selle mängudesarja eelmised osad fännide südamed oma realistlikkuse ja huvitavate missioonidega. Stalker on muutunud veelgi huvitavamaks mängida.

Ilm muutub päeva jooksul, võib sadada vihma või puhuda tugev tuul.

Teie tegelane vajab regulaarset toitumist ja puhkust.

Pärast lahingut, kui olete haavatud, peate verejooksu peatamiseks kinnitama sideme. Kui olete liiga kaua viibinud kõrge kiirgustasemega kohas, peate võib-olla võtma kiirgustaseme vähendamiseks ravimeid. Väga oluline on ka uni, see on vajalik, et kangelane tunneks end elujõulisena ja uuteks väljakutseteks valmis.

Ohtlikes kohtades liikudes aitab teil anomaaliaid tuvastada poltide ette viskamine, nagu vanadel headel aegadel. Kui sa pole eelmisi osi mänginud, siis sa ei tea, et anomaaliad on kohad, kus on suurenenud taustkiirgus, füüsikaseadused toimivad teisiti ja neid on parem vältida.

Neile, kes soovivad olla loomingulised, pakutakse mugavat skriptiredaktorit, lihtsalt installige mäng.

Võimalus mängida võrgus koos teiste mängijatega rakendatakse mitme mängijaga režiimis, mis ilmub hiljem värskendusena Stalker 2-s tasuta. See režiim nõuab, et arvuti oleks Internetiga ühendatud.

Teksti kirjutamise hetkel ei ole veel täielikku väljalaset toimunud ja võimalik on ainult mängu ettetellimine, kuid teksti lugedes on mäng suure tõenäosusega juba kõigile kättesaadav.

Stalker 2 tasuta allalaadimine kahjuks ei tööta. Mängu saate osta, külastades arendajate ametlikku veebisaiti või Steami portaali.

Kui sulle meeldivad laskurid, siis veetsid ilmselt palju tunde Stalkeri eelmisi osi mängides, uuest osast leiad veelgi ohtlikumaid seiklusi ja raskeid ülesandeid!

Miinimumnõuded:

OS: Windows 10

Protsessor: AMD Ryzen 5 1600X / Intel Core i5-7600K

Mälu: 8 GB RAM

Graafika: AMD Radeon RX 580 8GB / NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB

Salvestusruum: 150 GB vaba ruumi

Lisamärkused: SSD

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more