Järjehoidjad

STALKER: Clear Sky

Alternatiivsed nimed: STALKER: Clear Sky

Mängu STALKER: Clear Sky - fantastiline multiplayer rollimäng žanr esimese isiku veeretaja, mis on ametlik osa prequel nimega S. : Shadow of Chernobyl. Kuna esimene osa ja prequel töötatud GSC Game World. Stalker Clear Sky mäng näitab sündmusi, mis toimusid aasta enne need juhtumid, mis on tuntud ametliku osa plot. Keskpunkti suunas Zone liiga lähedal rühma varitsejad. Juhtub ootamatult vägivaldne purse, mille järel muutub kogu piirkond. Paljud sõdurid, kes leiavad end kohati anomaaliad suri. Varsti konfliktid fraktsioonide, lõpuks kasvab tõeline sõda territooriumil ja valdkonna esemeid. Peategelane - palgasõdur nimega Scar. Ta jäi ellu rohkem heitgaase, kui kõik tema meeskonna liikmed hukkusid. Esindajad salajane grupp "Clean Sky" vaese mehe leida raudtee põhja Sood ja võtta oma baasi. See on koht, Scar oklemalsya ja siis hakkas koostööd nende päästjad. Mis saab edasi, saate teada, kui alustada mängimist Stalker Clear Sky.

Püütud fantaasiamaailmas, siis on võimalik valida teguviis. Võite saada kõrvaltvaataja või aktiivne osaleja, mis toimub ümber. Sõltumata oma tegevuse maailma on alati rohkesti erinevaid üritusi. Iga samm te ootate uusi üllatusi. Näiteks järgmise pöörde saab seadistada sõbralik grupp varitsejad või den ohtlikud koletised, lõksu, millest see on praktiliselt võimatu saada või väärtuslik trofee. Ja selleks, et rakendada sellise unustamatu reis, sa lihtsalt vaja laadida Stalker Clear Sky. Uuenduslik süsteem elu simulatsiooni mäng kontrollib kõiki märke ja sündmusi Zone. Seega, maailm on tõesti elav ja vilgas. Dynamics gameplay lisab ja muuta kellaajal. Tõepoolest, päeval või öösel tänaval, sõltub paljudest asjadest. Anname väike näide. Pimeduses, palju loomi paremini näha, siis ei ütle, kellele pimedas olema veelgi täpsem. Võib-olla öösel ei ole väärt lahjad välja varjupaigad? Üldiselt kogu aeg, ja sa pead selgeks saada. Umbes tuhat varitsejad edukalt ellu jääda selles maailmas. Nad teostavad teadusuuringuid, vajadusel siseneda lahingusse, teha kaubandustehingute, suhtlevad omavahel ja ärge unustage puhata. Võite saada üks neist ja elada elustiili, mis kõige paremini sobib. Õnneks tegevusvabadust mäng seda lubab.

Kohaselt mõjutamata lahingust, pead hoolitsema usaldusväärne käik. Stalker Clear Sky relvi üsna mitmekesine, lisaks väikesed asjad nagu summuti, granaadiheitja, snaiper ulatust suhtes parandada. Saadaval kasutada ning muud sellega seotud tooteid: kaitseriietust, esmaabi komplektid, detektorid, sidemed, kaitse kiirguse eest. Kui olete alla laadinud video Stalker Clear Sky, saab kohe tegutsema ja lõpuks saavutada rikkust ja kuulsust ja vaatamata tulemas raskusi.

Prequel võimalik palun kasutajale palju funktsioone, mis sind võrgutada. Elu ei seisa paigal ja koos sellega muuta ja lemmik meelelahutus. Proovi seda - te ei kahetse!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more