Järjehoidjad

Stalker Online

Alternatiivsed nimed: Stalker võrgus

Lõpuks oli oodatud kõik fännid kuulsa seeria mängud S. R. Palju on räägitud ja rääkisin sellest, kuidas see peaks välja nägema mängu Stalker online eri foorumid. Kõik suured armeed online mängijatele CIS oodata hetk, mil sama online mängu Stalker rõõmu neile oma võidukas väljapääs avatud ruumi Internetis.

Ja vaata, firma programmeerijate seest Jekaterinburg Cybertime süsteemi kogunud julgust, ja nad püüavad end kohandada soove seeria fännid, on võtnud selle kauaoodatud katse ja näitas meile peaks nägema online mängu Stalker. Palju õnne kallis mängijatele! Nüüd saate mängida online Stalker!

Neile, kes ei tea. Kõik mängud sarjas S. R. põhineb maksimaalne realism simulatsiooni elu Tšernobõli keelutsooni. Ja lähitulevikus, alternatiivina, kui NPP toimus võimsam kiirguse. See loomulikult mõjutab keskkonda Zone. Hakkas ilmuma erinevate anomaaliad, artefakte, jne § See on uuring nende nähtuste ja tegelema varitsejad - hermits Zone. Sest üks neist ja sa pead mängima mängu online Stalker.

In Stalker võrgus mängima hakates mängu fail oma arvutist. Võite alla laadida mängu peamine kohas mängu.
1. In "Lae mäng", seejärel valige üks lingid laadida.
2. Kui arhiiv mängu koormatud arvuti, ekstrakt faile selles.
3. Kasutades unzip faili lihtne paigaldada ja saab mängida mängu online Stalker.
Siis on mängu sait tuleb edasi Stalker registreerimist.
1. Esiteks sa pead nõustuma reeglite foorum Stalker-Online,
2. Seejärel sisestage oma kasutajanimi (nimetus, mille õpid mängu ja veebilehel)
3. E-posti aadress
4. Salasõna kinnitus
5. Vali keel, mida on mugav mängida, ajavööndi.
6. Täitke lihtne kontrollida, et registreerimine Stalker läbitakse elus inimene ja mitte bot.

Play Stalker Online sa saad ainult siis, kui teie arvuti vastab neile Miinimumnõuded süsteemile:
Miinimumnõuded süsteemile:
Video: NVIDIA GeForce 8600, Ati X1600 koos SM3. 0 vähemalt 256Mb mälu
RAM: 2GB
CPU: 1800 MHz
OS: Windows XP, 2003, Vista, 7 (32/64bit)
Süsteem: DirectX 9. 0C. NET Framework 3.

Kontrollides mängu enne Stalker avaneb suur universum säilitamine saatjaskond võitlus ellujäämise kitsendustega tsooni Tšernobõli tuumaelektrijaama. Stalker online on hetkel beeta. See tähendab, et tulevikus siis tuleb eeldada, vaid uus parandusi mängu arendajatele.

Stalker online mäng, kus enamik aega antud täitma igasuguseid ülesandeid ja külalistele. Algul võib tunduda liiga lihtne, kuid kogunemine kogemus oma Stalker muutub tugevamaks ja saada ülesandeid, mille eesmärk on näiteks põhjalik uuring anomaaliate Zone. Sest iga ülesande täitmise kohta saad kogemusi, mis läheb areng omadused oma Stalker. Mäng ei ole selgelt määratletud iseloomu klassides, sest sa ise vabalt valida roll, mida te meeltmööda.

Kõik online mängu Stalker ehitatud demokraatlikel põhimõtetel, kus iga mängija foorum mänge õigus avaldada oma seisukohti ja ettepanekuid oma lemmik mängu, et muuta see veelgi parem. Hakka uustulnuk seas varitsejad. Võite ise valida saatus palgasõdurite või minema viis askees, ja võibolla oleks huvitav lahti harutada müsteeriumi Zone. Valikud liigute põnev maailm Stalker online sa rohkesti, ja igaüks neist annab tõelise tundeid.
Stalker online mäng ootab teid!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more