Järjehoidjad

Star Treki laevastiku juhtkond

Alternatiivsed nimed:

Star Trek Fleet Command kosmosestrateegia mobiilplatvormidele. Mängus saate näha kaunist graafikat ja nautida muusikat, mis on väga sarnane Star Treki filmitsüklis kuuldavale.

Mängus peate saama kosmosejaama juhiks ja uurima kosmose avarusteid.

Siit leiate tõeliselt tohutu universumi paljude planeetidega, millest igaühe pinnal on palju saladusi.

Mängumaailma tohutute avarustega tutvumiseks vajate palju ressursse. Ehitage võimsa majandusega kosmosejaam. Tegelege kaubanduse ja kaevandamisega teie kontrolli all olevatel planeetidel.

Kronoloogiliselt peate mängima raskel ajal. Galaktika on klingonite, romulaste ja Föderatsiooni vahelise suure sõja äärel.

Kasutage lahingute ajal taktikat ja strateegiat, kuid ärge unustage diplomaatiat.

Vestlege võrgus mängijatega maailma kõige kaugematest nurkadest. Leidke uusi sõpru, looge liite. Või võistlema rivaalidega meistritiitli nimel.

Saate värvata Star Treki universumi legendaarseid tegelasi oma käsu all.

Teendab teie juhtimisel:

  • Spock
  • Nero
  • James T. Kirk

ja palju muud. Kõigil neil tegelastel on ainulaadsed võimed, mida saate nende kogemuste ja taseme kasvades veelgi arendada.

Ehitage uskumatuid kõigi rasside kosmoselaevu. Starship Enterprise, Romulan Warbird ja Klingon Bird of Prey.

Looge oma käsu all võimas kosmosepark. Võtke uute süsteemide üle kontroll.

Aidake planeetide kohalikku elanikkonda. Hävitage piraadid ja salakaubavedajad. Lepitage sõdivad hõimud.

Täitke sadu huvitavaid ülesandeid ja ülesandeid. Iga ülesanne paljastab teile fantastilise loo ja võimaldab teil saada väärtuslikke auhindu ja kogemusi.

Õppige uusi tehnoloogiaid ja täiustage neid, mis on teile juba saadaval. Uuendage relvi, teaduslikku varustust ja oma laevade kaitset.

Vaadake kosmose kõige salapärasematesse nurkadesse, kus ükski tsivilisatsioon pole enne teid olnud. Leidke sealt ebatavalisi eluvorme ja uurige neid.

Osalege sõjas ja haarake kontrolli paljude maailmade üle, et tuua neile rahu ja õitseng.

Ehitage oma baas uuesti üles ja arendage seda. Tugevdage oma kaitsevõimet, sest mida paremini teie äri läheb, seda tõenäolisem on, et vaenlased võivad teid rünnata.

Kui soovite Star Treki galaktika avarusteid vallutada, peate regulaarselt mängima Star Trek Fleet Commandi. Logige iga päev mängu vähemalt mõneks minutiks sisse, täitke igapäevaseid ülesandeid ja saage väärtuslikke auhindu.

Osalege hooajalistele pühadele pühendatud üritustel ja hankige ainulaadseid esemeid ja laevu, mida te muul ajal ei saa.

Mängu pole hüljatud ja seda uuendatakse pidevalt, lisades veelgi huvitavamaid ülesandeid ja ülesandeid.

Kui soovite arendajatele oma tänu avaldada, võite jätta mängu kohta arvustuse või sooritada oste mängusiseses poes pärisraha eest. Poes olevaid pakkumisi uuendatakse regulaarselt ja sageli saate sealt osta väga väärtuslikke ressursse üsna odavalt, palju on võimalik osta mängusisese valuuta eest.

Star Trek Fleet Command tasuta allalaadimine Android-le, saate järgida sellel lehel olevat linki.

Installige mäng kohe ja liituge Star Treki universumi tohutu kosmose avastajate meeskonnaga!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more