Järjehoidjad

Star Wars Battlefront 2

Alternatiivsed nimed: Star Wars Battlefront 2

kauaoodatud Star Wars Battlefront 2 mängu.

sihtotstarbelist kolme arendusstuudiot Rootsi, Kanada ja Inglismaalt on kokku tulnud, et töötada koos Star Wars'iga. Mäng Star Wars Battlefront 2 on laskja, kellel on võime vahetada kolmanda ja esimese inimese vahel. Saadaval on ka kolm režiimi:

  • Support
  • Multi-user
  • Cooperative

Osaleb kosmoselaevades kuni 40 osalejat. Xbox One'is ja PlayStation IV-s saavad sõbrad hallata jagatud ekraanil olevaid sündmusi ning saadud kogemused, auhinnad ja auhinnad kantakse mängu üle võrku. Aga kui valite arvuti, siis pange tähele, et sel juhul ei ole jagatud ekraan võimalik.

teemakampaania.

Alustades Star Wars Battlefront 2 mängu mängimist, saate 30-aastase ürituse osalejaks, mis sisaldab ajavahemikku kuuenda ja seitsmenda osa vahel. Nad võtavad kuni hetkeni, mil keisri Shiv Palpatine sureb Endori lahingute ajal ja teine ​​Surmaklass plahvatab. Kuna sündmused pärinevad peamiselt keiserlikust küljest, saavad mängijad jälgida esimese ordeni arengut ja selle edasist vastuseisu vastupanule.

Iden Versio juhtiv kangelanna ja "Inferno" ülem, hoolitseb impeeriumi vastu võitlemise eest impeeriumi mässuliste vastu. Kuigi ta ise nägi teise surma tähe surma, ei rikutud teda, vaid ainult karastatud ja karastatud, andis otsustavuse. Olles ustav Palpatine'ile, mäletab ta oma viimast korda ülestõusu allasurumiseks ja on otsustanud seda sõna siis hoida. Tema meeskonnas on ainult parimad võitlejad, kes on valmis tingimusteta täitma mis tahes korraldust. See põhjustab neile galaktika kündmise, jälgides impeeriumi vaenlasi.

Kui laadite alla Star Wars Battlefront 2, siis saate osalejaks põnevates kosmose seiklustes ja saate kuulsate kangelaste nimel tegutseda. Näiteks kui võistlus toimub kohapeal ja võitluses osaleb umbes 40 inimest, on võimalus mängida Kylo Ren või Skywalkeri, Yoda, Ray, Darth Mauli ja teiste kuulsate isiksuste rolli.

Star Wars Battlefront 2 mängimist alustades näete, et krunt hõlmab kolme ajutist epohhi, mis eristavad seda mängu eelmisest. Tavaliselt suhtlevad iga ajastu kangelased ainult neile määratud piirides, kuid on ka erandeid. Mõnel juhul võivad otsustava tegutsemise jaoks kokku tulla eri perioodide tähemärgid. Samuti peaksid mängijad olema tuttavad kohtades, kus võitlus on arenemas. Need on Hote, Yavin, Teed, Starkilleri baas, Mos-Eisley ja muud legendaarsed kohad.

. Eelmise mänguasjaga võrreldes oli oluliselt parem võitlejate pumbamise ja klassidesse jagamise süsteem.

  • Nooled on efektiivsed keskmistel vahemaadel. Aitab raskemaid võitlejaid vaenlase laagrist läbi murda.
  • Rasked võitlejad hoiavad kaitset ja võtavad enda peale.
  • ohvitserid suurendavad oma rühma võitlusomadusi.
  • Spetsialistid kaitsespetsialistidel, kes korraldavad vaenlaste jaoks geniaalseid püüniseid.

Pumping ei hoia ühtegi üllatust ja kogenud mängijad saavad kiiresti aru, mis on. Tegelikult peab arenenumate relvade ja varustuse arendamiseks ja ostmiseks tegema erinevaid ülesandeid, osalema lahingutes jne. d.

tehnikat Star Wars Battlefront 2 pakub nii maapinnale kui ka õhule. Tähtede vallutamiseks hakkab juhtima väikseid rongireise ja kosmoselaevu nagu T-65 Crusader ja Millennium Falcon. Paindlik seadete süsteem võimaldab teil luua mitte ainult unikaalsed võitlejad, vaid ka võitlejad. Mida kogenum on teie iseloom, seda põhjalikumalt ta pumbas ja seda parem on tema laev, seda suurem on võimalus võita.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more