Järjehoidjad

Tähesõdade jedid: ellujääja

Alternatiivsed nimed:

Star Wars Jedi: Survivor kolmanda isiku põnevusmäng. Saate mängida arvutis. Graafika on suurepärane, tegelased on professionaalselt häälestatud, muusika on valitud ülejäänud Star Warsi stiilis.

Mäng töötati välja koostöös stuudioga Lucasfilm, mis tähendab, et järgitakse kõiki paljude poolt armastatud filmi- ja mängutsükli reegleid.

Süžee on huvitav ja kuigi see on eraldi lugu, kuid te juba teate peategelast, kui mängisite filmis Star Wars Jedi: Fallen Order See on üks viimaseid Jedi Knights Kel Crist.

Kela missiooni ellujäämine ja edukas täitmine saab olema raske. Mängu tegevus toimub pimedal ajastul, mil galaktika oli peaaegu täielikult Sithide tumeda korra kontrolli all.

Peategelasel on palju asju teha:

  • Avastage uusi planeete ja otsige kasulikke esemeid
  • Võitlus vaenlaste ja nende ülemustega
  • Uuendage relvi ja varustust
  • Õppige võitlusoskusi ja arendage Force
  • meisterlikkust
  • Kasutage uute sõprade ja tuttavate tuge

See on väike ülesannete nimekiri. Kõikide ülesannetega saate tutvuda mängides Star Wars Jedi: Survivor.

Kel peab tegutsema galaktika ääres, kus ta oli sunnitud end kõikjaloleva impeeriumi tagakiusamise eest varjama.

Nendes kohtades ootavad teda uued uurimata planeedid, millel ta kohtub nii vaenlaste kui ka sõpradega.

Peategelasel on raske missioon. Ta peab tagama, et teda saatv väike meeskond keiserlaste tegevusest kahju ei saaks. Lisaks ei tohi Cal unustada enda turvalisust. Sinu ülesandeks on ellu jääda ja päästa teadmised ning Jedi rüütlite ordu alused. Ühel päeval sünnib uuesti iidne kangelaste ordu koos Jõuga ja hakkab võitlema kurjuse impeeriumi vastu.

Vapper kangelane kohtab oma teel palju vaenlasi.

See on:

  1. lahingudroidid
  2. Imperial Klooni sõdurid
  3. Kohalikud kuritegevuse võitlejad

Ja isegi Sithide ordu tumedad rüütlid.

Arvukate vaenlastega toimetulemiseks peate kasutama kõiki olemasolevaid oskusi ja jõudu. Mida kauem mängid ja mida rohkem edu saavutad, seda võimsamaid vastaseid oma teel kohtad.

Kel Crist peab muutuma tugevamaks, et võita kõik võitlused. Lahingute käigus saadud kogemused võimaldavad tegelaskujul areneda ja annavad valiku, milliseid oskusi arendada.

Rasketes oludes seisab kangelane raske valiku ees, olge ettevaatlik ja ärge laske tal minna jõu varjuküljele. Ühel galaktika viimastest kangelastest ei tohi lasta laskuda pahatahtlikkusesse ja vihkamisse.

Väike sõpruskond toetab Kelit rasketel aegadel ja aitab tal vältida tumeda poole ahvatlusi.

Star Wars Jedi: Survivor tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või külastades arendajate ametlikku veebisaiti. Pühademüügi ajal saate mängu osta märkimisväärse allahindlusega.

Te olete ilmselt juba tuttav Tähesõdade universumiga ja teate, et te ei suuda sellele mängule vastu seista, alustage mängimist kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more