Järjehoidjad

Star Wars: Vana vabariik

Alternatiivsed nimed:

Star Wars: The Old Republic MMORPG mäng, mis rõõmustab Tähesõdade universumi austajaid. Graafika kvaliteet on hea, kuid sõltub riistvara jõudlusest. Muusika on hästi valitud ja sobib mängu üldise stiiliga. Mängus arendate tegelasoskusi, avastate maailma ja täidate ülesandeid.

Kronoloogiliselt toimub mäng mitusada aastat enne esimestes Tähesõdade filmides näidatud sündmusi.

Sithide armee, mida juhib Darth Malgus, tungib Coruscanti, rüüstades suure osa planeedist ja Jedi templist. Senat oli pärast neid sündmusi sunnitud allkirjastama Coruscanti konventsiooni, mis viis vabariigi laialistamiseni.

Nõukogu süüdistas juhtunus jedi ja pööras ordule selja, kuid üllas Jedid jäid vaatamata sellele vabariigi ideaalidele truuks. Sellele järgnes külma sõja periood impeeriumi ja vabariigi vahel.

Kaksteist aastat pärast neid sündmusi saabuvad kaks noort padawani väljaõppele planeedile Titus, kus Jedi ordu on elama asunud. Samal ajal satuvad Ortmandellil hätta smugeldaja ja vabariigi sõdur. Kaks sithi akolüüti saabuvad Caribanile, samal ajal kui keiserlik agent ja keiserlik sõdur üritavad hutte meelitada.

Siin tuleb valida tegelane ja süžee, mis määravad, mis edasi saab.

Saate valida jõu heleda või tumeda poole olenemata sellest, millist tegelast mängite.

Lisaks peate enne mängu Star Wars: The Old Republic mängimist külastama tegelaskuju redaktorit, et valida tegelase rass ja välimus.

Võistluste valik on üsna suur, kuid ilma tellimuseta on saadaval vaid kolm võimalust:

  • Inimene
  • Zobrak
  • Küborgi tapja

Mängu süžee on hea ja sõltub sellest, millise tegelase valite. Isegi kui lähete süžee lõpuni läbi, võite alustada uuesti mängimist teise kangelasega. Omades võimalust läbida täiesti teistsugune rada ja teistsugune lugude kampaania, on neid mängus kaheksa ja kõik on väga huvitavad.

ülesandeid saab täita üksi või koos teiste mängijatega.

Mängus on palju

planeeti. Mängu edenedes on teil võimalik reisimiseks kaaslasi korjata. Igal neist on oma ajalugu ja iseloom.

Võitlussüsteem ei ole liiga keeruline, saate hõlpsalt aru saada, mis see on, isegi kui te pole varem sarnaseid mänge mänginud.

Osa sisust on saadaval ainult tellimisel, kuid enamasti on tegemist dekoratsioonidega, mis ei mõjuta mängimist. Ostude sooritamiseks on mängusisene pood.

Mängul on palju võrgurežiime. Koostöölised planeedirünnakud, mängijatevahelised lahingud ja isegi kosmoselaevade võidusõidud.

Juhtliides on mugav. Kuid isegi kui teile vaikeseade ei meeldi, saate seda oma maitse järgi muuta.

Sa saad võimaluse osaleda kaheksas põnevas loos ilma midagi maksmata, sest mäng on tasuta. Tellimus avab veidi rohkem funktsioone ja sisu, kuid see pole kohustuslik.

Star Wars: The Old Republic arvutile PC tasuta alla laadida, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Installige mäng ja sukelduge kohe kuulsasse Star Warsi universumisse!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more