Järjehoidjad

stardew org

Alternatiivsed nimed:

Stardew Valley talu mõne RPG elemendiga. Mängu graafika on pikslistatud klassikalises stiilis. Mängus on suurepärane muusika. Võib-olla soovib keegi isegi oma muusikakogu mõne kompositsiooniga täiendada. Arendajad on seda võimalust ette näinud.

Kõigepealt jõuate tähemärkide redaktorisse. Seal saad valida soo ja välimuse, mille järel mõtled välja nime ja kõik on mängu alustamiseks valmis.

Kõik algab sellest, et vanaisa jätab sulle kinnises ümbrikus kirja ja palub sul see avada, kui tunned end väga halvasti.

Peategelane töötab kontoriametnikuna ettevõttes, mida ta vihkab, Joja Call ja ühel päeval muutub ta nii igava ja rõõmutu elu pärast kurvaks. Sel hetkel meenub talle kiri. Pärast selle printimist saab ta teada, et vanaisa jättis talle maatüki Stardew Valley provintsilinna lähedal.

Pärast lähete kohale ja leiate sealt mahajäetud vanaisa talu. Kõik hooned on halvas seisukorras ja vajavad remonti. Just nende remondiga peate alustama.

Siis kohalikega lähemalt tutvudes saate teada, et korporatsioon Joja on kohalikele ettevõtjatele väga kahjulik, kuna alandab nende kaupluses kodumasinate hinda liiga palju. Kuid nagu hiljem aru saate, pole kõik nii lihtne ja korporatsioonil on palju kavalaid plaane.

Külastage linna lagunenud raekoda ja leidke sealt kummalisi ja veidi naljakaid olendeid. Nad ütlevad, et tahavad aidata linnal taas õitsvaks kohaks saada. Saame neilt seemned ja läheme oma tallu.

Stardew Valley mängimine on põnev ja lõbus.

Teid ootab palju erinevaid tegevusi:

  • Kalapüük
  • Avastage piirkonda
  • Võitlus koletistega
  • Aidake kohalikul muuseumil kollektsiooni suurendada
  • Tootma toitu
  • tegelevad kaubandusega
  • Kaevandus maak
  • Looge erinevaid üksusi
  • Hoonete täiustamine

See on vaid lühike nimekiri, tegelikult on mängus veelgi rohkem, laia valikut meelelahutust.

Lisaks oma talu arendamisele peate aitama taastada linna ja raekoja. Raekoja remondiks on vaja teatud esemeid. Mängul on aastaaegade vaheldumine ja erinevatel perioodidel saab kasvatada vaid sobivaid taimi. Kui raekoja remondiks ja laiendamiseks vajalikku eset praegusel aastaajal toota ei õnnestu, tuleb oodata, vahel päris kaua. Kuid see pole veel kõik, aastaaegade vaheldudes on isegi püütud kalad täiesti erinevad.

Kõik ei piirdu ainult banaalse aianduse ja tootmisega. Peate uurima talu ümbrust. Koletiste hordid, raekoja naljakate olendite vaenlased, püüavad teid seda tegemast takistada. Mõnikord on tegemist tervete lahingutega, mille käigus peate läbima vaenlaste hordide, tabades igas suunas.

Stardew Valley tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu saab osta Steami turul või ametlikul veebisaidil.

Hakake mängima kohe ja aidake ühel provintsilinnal võita ettevõtet, mis üritab seda imelist kohta maa pealt minema pühkida.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more