Järjehoidjad

STARQUAKE

Alternatiivsed nimed: STARKVEYK

Online mäng StarQuake - massiliselt multiplayer RPG ruumi teemadel. Tahad, et uurida universumi ja selle elanikest maailmu luua koloonia, osaleda kaitsev lahinguid ja seda tehes, arendada oma iseloomu? Tere tulemast StarQuake võrgus. Pühendus mängu alguses registreerida.

Osale mängus StarQuake ei ole midagi ebatavalist. Peate tulla tegelase nimi, sisestage kehtiv e-posti aadress, parool ja kontrollkood. Siis loe ja nõustu Kasutustingimused ja universumi seadused StarQuake. Nüüd vajuta "vallutada ruumi" ja selle registreerimine StarQuake lõpetatud.

Järgmine täpsustatud e-posti kontot, siis saadetakse andmed ja võite olla kindel, et online-registreerimise StarQuake edukas. Edasine tegeleb loomise iseloomu. StarQuake online mäng puudub jaotus rassi ja tsivilisatsiooni - olete sündinud planeedil Omega, valida oma avatari ja maitsta sa juba omandatud kosmoseaparaadid näiteks mis moodulid on installitud, või mis tüüpi elamu üksus. Mis puutub relva, selle võitmine kaubanduskeskuses. Vahemik: laser, plasma-, raketi-, kaevandus ja gravitatsiooniline energia relvi. Siin on Omega jaam, saad puhata ja lisatud laskemoona.

Relvade ja tugevdada oma kosmoselaev mängida mängu online StarQuake peate muud moodulid

- Planetary - teadus, tooraine tootmine, tootmisettevõtted, töötlemisettevõtete jne jne Nendega saate kasutada oma tegevuses korraldus-ja koloonia infrastruktuuride arengut;

- Biomodule - eriline boonuste põhiomadusi oma iseloomu.

StarQuake online mäng, kus punktisüsteem on lihtne ja selge, et keegi - pärast edukat muidugi anda kogemusi punkte. Nendega saab osta moodulite või raha teenida (müüa teistele mängijatele). Samuti on süsteemi ridadesse, laiendatakse mängijad kõrgemal 4. Kuidas uue auastme temaga ja sa saad materiaalse kasu - kokku kuus pealkirjad ja iga ülesanne toob järgmine 5, 10, 20 ja 25 punkti oma spetsifikatsioonidele. Et saada järgmisele astmele, peate osalema nn võitlus-eesmärk - vastu teise mängija ja väljaspool jaama.

Play StarQuake - see on suurepärane võimalus teada universumis. Sul surfata galaktika, päikesesüsteem planeedid külastada, mis kuuluvad eri hõimud, saada neid ressursse tegeleda ehituse ja selle kolooniates. Enne kui sa mängid mängu online StarQuake lugeda "Atlas". Lühidalt, leiad, et seal on kokku 11 planeedid ja nende viit liiki - vee-ja maismaa-, külmutatud-, gaasi-ja surnud. Kõige sagedasem eesmärk areng on muidugi Earth Planet. Wealth ja maavarad, samuti soodsad looduslikud tingimused (hapniku olemasolu atmosfääris) oleks ideaalne koht luua koloonia süsteemi.

Arvestades eespool keegi võiks jääda mulje, et StarQuake paremini mängima ainult paadunud rollimängijatele kuid kiirustavad teid rahustada - mängida täis-space "voynushki" siin siis on ka võimalik. Vallutamist territooriumil, et kaitsta oma kolooniat või kolooniad oma klanni - see on, kus saab täielikult väljendada oskused ja oma potentsiaali realiseerida, kui väejuht.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more