Järjehoidjad

Star Supremacy

Alternatiivsed nimed: Star Supremacy

Arendajad Aeria mängud on alati olnud tuntud oma hea maitse ja hiilgavaid ideid. Uus mäng Star Supremacy - olevik ja väärikas kinnitust. See ruum strateegia. Traditsiooni rohkem või vähem tõsine laps peidus graafika ja sõltuvust mängu. See projekt on juba registreeritud mitu miljonit inimest üle kogu maailma, ja arvestades asjaolu, et registreeritud kasutajate arv kasvab, midagi selles mängus, jah on sõltuvust!

Star Supremacy Internetis võimaldab teil on tunne, nagu tõeline ruumi ranger. Nüüd on teil harjuda lendavad kosmoselaevad ja käitumine lahing välismaalastele. Mäng on mitmeid inimese võistlused, millest igaühel on oma eriline oskus. Sinu ülesanne - hoida rahu kosmoses, mis te välja antud relvad ja varustatud uusima tehnoloogia spaceships. Iga võitlus on täielikult teie kätes - sa ei mõtle kõik läbi ja lõhki, valides kõige sobivama ja tõhus strateegia. Uskuge mind, kui palju vaenlasi, kes tahaksid, et kontrollida teid tugevus, kasvab iga päevaga, kuid kuna sa ei pea igatsema. Ja tänu sellele, et rakendada klassiruumis ja asjatundlikult juhtida hoida võitlus ja lahingud on isegi lihtsam kui see võib tunduda esimesel pilgul.

Kui see online mäng, siis muidugi on Star Supremacy registreerimine lihtsalt vaja alustada mängimist. Kuigi see brauser mäng, kui sa registreerima, siis tuleb alla laadida ja paigaldada Unity Web Player, mille saab alla laadida otse kohapeal Aeriya ja pärast paigaldamist, saate mängida otse oma lemmik brauser. Kuigi siin-seal (veel? ) Venekeelse juhtimine, mõista mängu ei ole raske kellelegi, samuti registreerimise vorm. Kõik saab selgeks at intuitiivne tase, noh, sõnaraamatud ja tõlkijad hädaolukorras ei ole tühistatud, muidugi!

, Et alustada registreerimist, peate vajutage nupule «Play free», mis asub allosas mängu lehel.

Pärast seda näed vormi, mida tuleb täita ja alustada mängida Star ülemvõimu. Lugege hoolikalt kõik nipid ja trikid, süsteemi ja omakorda täitma vormi väljad (pead sisestama oma kasutajanime, salasõna, e-post).

Iga mängija allkirjastatud soovi asemel vormi täitmisel valida autentimist kasutades oma konto võrgus Facebook, mis oluliselt kiirendada. Ja kui sa oled mänginud enne üks mängud Aeria, siis registreerimise protsessi teile kõigile vähendatakse midagi, võid lihtsalt minema varem registreeritud andmed.

Teie galaktika on juba ootavad teid. Mängi mängu Star Supremacy huvitav, sest see pidevalt uusi ülesandeid ja külalistele. Ole valmis pidevaks arendamiseks ning täiendamiseks. Saa üle kaubateed ja võite saada üle tähte! Ja ärge unustage, et mängida tasuta Star Supremacy keegi saab! 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more