Järjehoidjad

Star Trek Alien Land

Alternatiivsed nimed: Star Trek Alien Land

Mäng Star Trek Alien Land uus reaalsus.

iPlayer Star Trek Alien Maa tõotab olla kõik inimesed on avatud esimeses kvartalis 2016. Arendajad teatas täna, et nad ootavad esimest registreeritud kasutajat siis nüüd, lubades neile stardikomplekte, mis annab eelise ka edaspidi. Pärast mängu vaba juurdepääs postkontorisse märgitud registreerimisvorm tulevad algust projekti ette.

Põhineb Star Trek vabaneb tohutu meedia tooteid, põlvkond on kasvanud fantastiline ajalugu Star Trek. See universum on kõige enam arenenud kõik olemasolevad väljamõeldud maailma.

Mäng Star Trek Alien Maa ruum täidetakse põnevaid seiklusi, lahingud avatud avarus galaktikad ja suur hulk õhusõiduki kõige imelisem muudatusi. Viimise ja pildid, mida me aegamisi nähtavale võrku, mis ajakava saab olema väga kõrge kvaliteediga, seda võib näha mitte ainult kosmose ja suurte planeetide laiali kogu universumis, vaid ka väiksemad asteroide ja muid kosmoseprügi, mis võib põhjustada märgatavat kahju õhust üksus.

On teada, et mäng on multiplayer, veebipõhine klient vajab alla laadida programmi ei ole. Et alustada mängimist ikooniks Star Trek Alien Land registreerimine on nõutav, ja selleks erilisi nõudeid. Kuu aja jooksul alates mängu algust on see saadaval veebilehtedel, ja siis ilmuvad sotsiaalsed võrgustikud.

 

 

Esimene uudiseid mäng Star Trek Alien maa.

Vastavalt esimesele andmeid autorid kõiki tegevusi mängus toimub vedeliku ruumi, kus mängijad on au uurida. Žanri mängu saab seostada strateegiad paljude kasutajate, see tähendab, et mängija ei nõua erilisi oskusi, vaid see võib olla hea aeg koos sõpradega, kuid arengu käigus ja uuendused, funktsioone ja omadusi, on muutunud palju .

V Star Trek Alien Land mängida saab olema üks kahest fraktsioonide ja kolmas läheb vastu kõik, ja ühinema see ei toimi:

  • Obedinennaya föderatsiooni planeedid - lisaks tema Vulcan  vhodyat maise olendid, see on filosoofia ühendada demokraatiat ja teadus;
  • Kolgonskaya Empire - lahendab probleemi võim on väga sõjakas,
  • Vid 8472 - türannid nii võistlused, nad ihkama hävitamine ja rekonstrueerimine on juba paigaldatud maailmas väga agressiivsed.

hõivatud ja ülesanded mängus on piisavalt, mängijad saavad taastada nullist ruumi baasi, luues seda kõike - kontrolli, eluks, mis on vajalik tootmiseks elu ja tootmise ressursse oluliselt piiratud avatud ruumi. Me teame juba, et üks tähtsamaid vahendeid on teiste metallide kristallid. Mäng on saada konteinerid, kuid nad ei ole avatud ilma spetsiaalse võtmega. On vaja luua teadus- ja arendustegevuse ja tootmise, ehitada oma laevastiku ja suurendada oma suuruse ja tulemuslikkuse parandamiseks kogu mängu.

Mängi mängu Star Trek Alien Maa pole mitte ainult hõivatud rutiinist majanduslik komponent, mängijad ootavad kuum tähtedevahelise lahingud, vaenlasteks kontrollib tehisintellekti, ja tegelikele mängijatele, asub ees monitorid oma arvutid. Player suhtlemist hõlmab mitte ainult sõda, mis on osa fraktsioonist saab ehitada liidud, koos, võib võita kõige tugevam ja kõige suurepärane vastane.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more