Järjehoidjad

Star Wars: Battle II

Alternatiivsed nimed: Star Wars: Battle II

Star Wars: Battle II - taktikaline shooter või kolmanda isiku elemendid majandusstrateegia. Suuresti jätkuks esimese mängu. Kuid projekt on suuresti paranenud ja mõnikord need, kes püüdis esimest osa gameplay, tunnistavad, et Star Wars: Battle 2 mängu veelgi põnevamaks. Nagu varemgi, kasutajad on minna tagasi fantastiline maailm. Mängu süžee on välja töötatud põhineb II-VI kurikuulus episoodi filmis "Star Wars". Projekti arendaja - firma Pandemic Studios ja kirjastaja - LucasArts. Ilmus aastal 2005 ja sellest ajast alates on mäng Star Wars: Battle 2 on kallis, suur hulk kasutajaid. Asjaolu, et tukk on saavutanud laia populaarsuse ei ole üllatav. Pärast mängu on ton funktsioone, mis meelitab tähelepanu fännid virtuaalse võitlejad. Me loome mõned näited. Star Wars: Battle 2 pc täis hämmastav eriefektid, on suurepärane graafika ja suurepärane heli, täielikult kohandatav kontrolli tingimusel ruumi lahingutes, samuti gameplay on palju lahedaid elemente nagu sprint, muutus klassi hävitaja, üleminek ühest serverist teise ja muu meeldiv asju. Lisaks tehti muudatusi, näiteks ühe mängija mäng valikud "Kampaania" ja "Pildista Galaxy." Innovations tekkis seoses klasside võitlejad. Üldiselt elu on väärt laadida Star Wars: Battle 2 ja sukelduda oma põnev, täis särav sündmusi gameplay.

Niisiis, oleks tore, et saada tunda selle köitev mäng. Alusta sündmuse ajal, mis on tuntud kui Rise Empire. Jutustav toimub siin nimel võitlejad 501. Legion Vabariik. Meetmed on välja töötatud erinevates kohtades. Sul on võimalik külastada planeedid ja kuud. Mitmed näited maapealse kohad: Death Star, Dagobah, Tatooine: Mos Eisley Spaceport, Tatooine: Jabba palee Endor, Hot, ja ruumi - Space Hoth Space Maygito Space Yavin jne

On kahte ossa, millest igaüks võitlevad kaks armeed, nimelt Clone Wars Era (vabariiklaste klooni armee vastu droid armee Konföderatsioonimuuseum Sõltumatute Systems) ja Age of Galactic kodusõda (Rebel Alliance vastu Galactic Empire). Lahing vahel armeed erinevate ajastute on võimatu. Lahingus samal ajal sisestada armee, mis kuuluvad samasse ajajärku. Ajal lahingutes, saadaval kohapeal, maa-õhk ja kosmosetehnoloogia. Muide, on mõned kaardid, kus saab varundada armee tankide või muude sõjaväeveokite. Pea meeles, et iga armee on oma tüüpi seadmeid, kuid see ei takista relvade kasutamine vaenlase vahel.

Erinevaid Star Wars: Battle 2 missioon vallutada ka kõige nõudlikuma. Mängimise ajal pead täitma hunnik ülesandeid. Ainult on aktiivne, siis on võimalik välja töötada ja oma teekonda jätkata. Nagu nad ütlevad, Rolling Stone kogub ole sammal ja. Pakume nende režiimide

- Single (kampaania vallutada galaktika, kiire lahing, väljakutsed);

- Multiplayer kus assistendid ja vastased on reaalsed inimesed.

Näete, niipea kui video Star Wars: Battle 2 tulevad elu arvutis siis sukelduda ülepeakaela veekeeris fantastiline sündmusi ja saab kogeda kõige unustamatu kogemus. Oletame, et teil on õnn, et saavutada soovitud kõrgustesse!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more