Järjehoidjad

Star Wars: Knights of Old Republic

Alternatiivsed nimed: Star Wars: Knights of Old Republic

Mäng Star Wars: Knights of Old Republic ( on nimi Vene väljaanne Star Wars Knights of Old Republic ) - on mitmeplatvormilist ( PC Xbox Apple Macintosh iOS ) põnevusmäng , kus 2003 - m g . Loodud ednomntonskoy firma BioWare spetsialiseerunud tootmise arvuti nagu ja videomängud tellitud tuntud firmad Lucasfilm Computer Division Mängud Group. Game Knights of Old Republic oli esimene rollimäng PC, kus sündmused toimusid autori maailmas "Star Wars" . Peamine kangelane on mäng hea ja kurja vahel. Sõna otseses mõttes, mõni tema Rütm sõltub tema liitumine Light või Dark. Kõik see avaldab otsest mõju lõpuks mängu võimalusi.

Kui olete huvitatud Star Wars The Old Republic mängu, see on väga tähtis, et sa tuled mängu kodukale, alla laadida ja paigaldada see oma arvutisse.

Läinud mängu algusest pead valima Star Wars Old Vabariigi klasse, millest on kolm: [ _55_]

  • Soldier - väga võimas võitleja.
  • Kaabakas - petlik, libe tegelane, kes iga hetk võib pussitama.
  • Scout - klass, mis on vahepeale sõdur ja kaabakas.

Siis, kui teie peategelane seisab valik. Kellele tuleb kas Sith või Jedi peavad asendama vana uus klass. Sa jälle on valida:

  • Jedi Warrior-nagu Jedi Soldier tasandil osavalt mitteausate lightsaber väga tugev, suudab hüpata vaenlase pikki vahemaid.
  • Jedi Consul - klass, mis on võimeline suhtlema Force.
  • Jedi Guardian - võitleja, kes on osav relvadega ja Force. Vastupidav vastutusvõimetu hirm, uimastada ja halvatus.

Lisaks storyline mängu Star Wars Old Republic ehitatud klassid, mis ei ole kättesaadavad peategelane. Need on kaks klassi, mis on mõeldud droids

  • Droid ekspert - klass elluviimiseks loodud väiksemaid probleeme - Remondi erinevate arvutite häkkimine arvutisüsteeme. Nendeks T3-M4.
  • Battle Droid - võitleja, kes teab, kuidas hakkama lõhkaja relv. Nendeks HK-47.

Action siin toimub seitse planeeti, millest igaüks on unikaalne: Tatooine, Dantooine, Taris, Kashyyyk, Korriban, Manaan, Rakata peaminister. Lisaks mängijatele on külastada planeete ja kosmostantsii kosmokorabli: eebenipuu Hawk, Endariansky Spire, Leviathan, Star Forge jaama ja jaama Yavin.

Mäng Star Wars: Knights of Old Republic hõlmab palju märke . Peamised mängitav tähtedega seal: Darth Revan - peategelane Bastila Shan - emane Jedi sõdurid Kaardid ja Onasi Canderous Ordo Jolee Bindo - Grey Jedi Konsul HK-47 - assassin droid T3-M4 - droid Ekspert Juhani - noor Jedi Guardian, Zaalbar - scout. Mitteseeduvate mängija tähemärki - Ajunta Pall Pall Darth Bandon Darth Malak , [ _145_] Bendak Starkiller ja paljud teised.

Sa pole veel otsustanud, on asjaolu, kas siis tuleb alla laadida Star Wars Old Republique, siis me soovitame teha päringuid online mäng Star Wars Old Republic video ja näha ülevaadet videod ja reklaami videod, mis aitavad kujundada seda mängu oma arvamus.

Niisiis, peaks Star Wars Old Vabariigi alla paremini ametlik kodulehekülg ja sukeldu fantaasiamaailmas, kus sa pead ja võidelda ja mängida minigames ehitatud seal.

Oleme kindlad, et te nautida. Õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more